house · resale
Commissaris van der Hartenlaan 12
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 121 m² |
| Perceel | 158 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Het Waare Huis makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Den Bosch met 84–157 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 34e percentiel (-7.2% t.o.v. mediaan van € 4.531/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Hertogenbosch
| Inwoners | 8.390 |
|---|---|
| Dichtheid | 6748 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 310.000 deze listing +64% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 56% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 2.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07961107
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Kruisboelijn — 0.12 km · 10 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Dunya Supermarkt — 0.02 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Kooikersweg — 1.25 km |
| Ziekenhuis | Jeroen Bosch Ziekenhuis — 1.75 km |
| OV-station | 's-Hertogenbosch — 2.57 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Rebrown — 0.69 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.430 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 108.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 121 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.936 per jaar (~€ 161/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.591 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1573 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~484 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1999 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) |
| Dak | Lessenaardak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 517 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Bosch
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wuyvenhaerd 42 De Haverleij | 133 | A+ | € 510.000 | +€ 0 | € 510.000 | +€ 1.000 | |
| Willem Elsschotstraat 7 Molenhoek | 133 | B | € 499.000 |
+€ 14.630
1 stap(pen)
|
€ 513.630 | +€ 4.630 | |
| Groote Wielenlaan 358 De Hoven | 104 | A | € 498.500 | +€ 0 | € 498.500 | € -10.500 | |
| Rembrandtstraat 10 Kom Vinkel | 149 | C | € 495.000 |
+€ 29.800
2 stap(pen)
|
€ 524.800 | +€ 15.800 | |
| De Beekdam 11 De Watertuinen | 113 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 16.000 | |
| Harmoniepolder 94 Maasstroom | 122 | B | € 475.000 |
+€ 13.420
1 stap(pen)
|
€ 488.420 | € -20.580 | |
| Roerdomp 21 Kom Engelen | 100 | B | € 465.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 476.000 | € -33.000 | |
| Bijsteren 45 Lokeren | 115 | B | € 529.500 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 542.150 | +€ 33.150 | |
| Stapelen 20 Maasdal | 122 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -34.000 | |
| Derde Rompert 82 De Rompert | 134 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -34.000 | |
| Kruisherenborch 40 De Overlaet west | 118 | C | € 519.500 |
+€ 23.600
2 stap(pen)
|
€ 543.100 | +€ 34.100 | |
| Fluitenkruid 40 Empel oost | 118 | A+++ | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 41.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Kruisherenborch 40 De Overlaet west | 118 | 5 | C | € 519.500 | € 4.403 |
| Harmoniepolder 94 Maasstroom | 122 | 5 | B | € 475.000 | € 3.893 |
| Stapelen 20 Maasdal | 122 | 5 | A | € 475.000 | € 3.893 |
| Fluitenkruid 40 Empel oost | 118 | 5 | A+++ | € 550.000 | € 4.661 |
| Bijsteren 45 Lokeren | 115 | 5 | B | € 529.500 | € 4.604 |
| De Beekdam 11 De Watertuinen | 113 | 5 | A | € 525.000 | € 4.646 |
| Zwaluwborch 27 De Overlaet oost | 111 | 5 | C | € 550.000 | € 4.955 |
| Karel Doormanstraat 46 De Kruiskamp | 113 | 5 | B | € 417.500 | € 3.695 |
| Klokwetering 34 Orthen | 116 | 4 | C | € 595.000 | € 5.129 |
| Wuyvenhaerd 42 De Haverleij | 133 | 6 | A+ | € 510.000 | € 3.835 |
| Willem Elsschotstraat 7 Molenhoek | 133 | 4 | B | € 499.000 | € 3.752 |
| Derde Rompert 82 De Rompert | 134 | 6 | A | € 475.000 | € 3.545 |