Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 226 m² |
| Perceel | 885 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Barten Tiemessen NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — Renkum
| Inwoners | 795 |
|---|---|
| Dichtheid | 2945 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 405.000 deze listing +131% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 33% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02740106
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.51 km · 6 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | CompaNanny — 0.21 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.7 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Renkum — 1.01 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 1.48 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Montaza — 0.75 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.464 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 201.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 226 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.616 per jaar (~€ 301/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.765 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2938 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~904 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1978 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Villa, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, elektrische verwarming, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 773 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Renkum
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bennekomseweg 23 Klein Zwitserland | 203 | G | € 875.000 |
+€ 81.200
6 stap(pen)
|
€ 956.200 | +€ 21.200 | |
| Molenweg 18 Nieuwland | 263 | F | € 795.000 |
+€ 97.310
5 stap(pen)
|
€ 892.310 | € -42.690 | |
| Petronellaweg 5 De Enk | 184 | B | € 775.000 |
+€ 20.240
1 stap(pen)
|
€ 795.240 | € -139.760 | |
| Hartenweg 14 Transvaal | 196 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -140.000 | |
| Tabakstiend 4 Hogenkamp | 187 | C | € 739.000 |
+€ 37.400
2 stap(pen)
|
€ 776.400 | € -158.600 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bennekomseweg 23 Klein Zwitserland | 203 | 7 | G | € 875.000 | € 4.310 |
| Molenweg 18 Nieuwland | 263 | 6 | F | € 795.000 | € 3.023 |
| Hartenweg 14 Transvaal | 196 | 5 | A | € 795.000 | € 4.056 |
| Petronellaweg 5 De Enk | 184 | 6 | B | € 775.000 | € 4.212 |
| Tabakstiend 4 Hogenkamp | 187 | 5 | C | € 739.000 | € 3.952 |
| Matzer van Blooisplantsoen 6 Bato's Wijk | 255 | 5 | A+ | € 1.298.000 | € 5.090 |