Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 74 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Stad en Land NVM Makelaars Dordrecht (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 11 apartments in Dordrecht met 51–96 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 72e percentiel (+14.7% t.o.v. mediaan van € 4.231/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Dordrecht
| Inwoners | 1.225 |
|---|---|
| Dichtheid | 6996 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 300.000 deze listing +20% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 69% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05050202
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | IKC De Wereldwijzer — 0.35 km · 26 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | SPAR Koellin — 0.61 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Ritzen — 0.37 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Merwesteijn — 0.78 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Albert Schweitzer Ziekenhuis, loc. Dordwijk — 2.74 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Centraal Station — 1.09 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Downtown — 0.28 km · 56 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.714 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 75.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 74 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.184 per jaar (~€ 99/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.813 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~962 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~296 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Ferolli (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 241 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Dordrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Binnen Kalkhaven 237 Kalkhaven | 69 | C | € 365.000 |
+€ 13.800
2 stap(pen)
|
€ 378.800 | +€ 19.800 | |
| Mauritsweg 252 Pr. Bernhardstraat en omgeving | 82 | G | € 295.000 |
+€ 32.800
6 stap(pen)
|
€ 327.800 | € -31.200 | |
| Maaskant-erf 248 Van Ravesteijn-erf en omgeving | 79 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 41.000 | |
| Nieuwe Haven 13 Nieuwe Haven en omgeving | 83 | E | € 389.000 |
+€ 27.390
4 stap(pen)
|
€ 416.390 | +€ 57.390 | |
| Schipbeekstraat 110 Merwedepolder-West | 82 | E | € 265.000 |
+€ 27.060
4 stap(pen)
|
€ 292.060 | € -66.940 |
Alle vergelijkbare woningen (9)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Binnen Kalkhaven 237 Kalkhaven | 69 | 3 | C | € 365.000 | € 5.290 |
| Maaskant-erf 248 Van Ravesteijn-erf en omgeving | 79 | 3 | A | € 400.000 | € 5.063 |
| Nieuwe Haven 13 Nieuwe Haven en omgeving | 83 | 3 | E | € 389.000 | € 4.687 |
| Mauritsweg 252 Pr. Bernhardstraat en omgeving | 82 | 3 | G | € 295.000 | € 3.598 |
| Diepenbrockweg 302 Viottakade en omgeving | 70 | 3 | B | € 250.000 | € 3.571 |
| Abel Tasmanstraat 38 Van Kinsbergenstraat en omgeving | 65 | 3 | B | € 275.000 | € 4.231 |
| Schipbeekstraat 110 Merwedepolder-West | 82 | 4 | E | € 265.000 | € 3.232 |
| De Jagerweg 2 Minnaertweg en omgeving | 60 | 2 | C | € 237.500 | € 3.958 |
| Bellevuestraat 47 Rozenhof en omgeving | 52 | 2 | C | € 249.000 | € 4.788 |