house · resale
Reigerskamp 782
3607JV Maarssen · Reigerskamp · wijk Wijk 12 Maarssenbroek · Stichtse Vecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 115 m² |
| Perceel | 206 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Beumer Maarssen (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 houses in Stichtse Vecht met 80–149 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 63e percentiel (+4.6% t.o.v. mediaan van € 4.697/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Reigerskamp
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Reigerskamp 465 | 115 | A | € 509.000 | € 4.426 |
| Reigerskamp 608 | 85 | C | € 389.000 | € 4.576 |
Buurt in cijfers — Stichtse Vecht
| Inwoners | 2.090 |
|---|---|
| Dichtheid | 7363 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 433.000 deze listing +30% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 3% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.7 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19041205
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Rientjes Mavo — 0.3 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | kinderdagverblijf Kwibus — 0.4 km |
| Supermarkt | Dirk — 0.81 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Spechtenkamp — 0.31 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Maarssenbroek — 0.33 km |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 4.43 km |
| OV-station | Maarssen — 1.08 km |
| Restaurant | De Nijl — 0.78 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.697 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 120.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 115 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.840 per jaar (~€ 153/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.850 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1495 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~460 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1980 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Calenta Ace HR (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 415 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Stichtse Vecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stinzenlaan Zuid 214 Broeckland | 110 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | +€ 10.000 | |
| Klokjeslaan 82 Zeeheldenbuurt | 117 | D | € 549.500 |
+€ 31.590
3 stap(pen)
|
€ 581.090 | +€ 16.090 | |
| Looijersdijk 31 Breukelen Midden | 117 | A | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € -20.000 | |
| Kamelenspoor 112 Kamelenspoor | 118 | A+ | € 545.000 | +€ 0 | € 545.000 | € -20.000 | |
| Van Reedestraat 4 Zandweg-Oostwaard | 99 | B | € 519.000 |
+€ 10.890
1 stap(pen)
|
€ 529.890 | € -35.110 | |
| Gijsbrecht van Nijenrodestraat 147 Breukelen Noord | 123 | D | € 495.000 |
+€ 33.210
3 stap(pen)
|
€ 528.210 | € -36.790 | |
| Vredelantstraat 3 Vreeland Dorp | 118 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -40.000 | |
| Fazantenkamp 783 Fazantenkamp | 109 | C | € 500.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 521.800 | € -43.200 | |
| Berkenhof 93 Molenpolder | 125 | C | € 585.000 |
+€ 25.000
2 stap(pen)
|
€ 610.000 | +€ 45.000 | |
| Duivenkamp 215 Duivenkamp | 139 | C | € 590.000 |
+€ 21.545
2 stap(pen)
|
€ 611.545 | +€ 46.545 | |
| Reigerskamp 465 Reigerskamp | 115 | A | € 509.000 | +€ 0 | € 509.000 | € -56.000 | |
| Leeuwenhof 4 Zeeheldenbuurt | 139 | A | € 645.000 | +€ 0 | € 645.000 | +€ 80.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Looijersdijk 31 Breukelen Midden | 117 | 5 | A | € 545.000 | € 4.658 |
| Vredelantstraat 3 Vreeland Dorp | 118 | 5 | A | € 525.000 | € 4.449 |
| Berkenhof 93 Molenpolder | 125 | 5 | C | € 585.000 | € 4.680 |
| Gijsbrecht van Nijenrodestraat 147 Breukelen Noord | 123 | 5 | D | € 495.000 | € 4.024 |
| Klokjeslaan 82 Zeeheldenbuurt | 117 | 6 | D | € 549.500 | € 4.697 |
| Kamelenspoor 112 Kamelenspoor | 118 | 6 | A+ | € 545.000 | € 4.619 |
| Stinzenlaan Zuid 214 Broeckland | 110 | 4 | A | € 575.000 | € 5.227 |
| Reigerskamp 465 Reigerskamp | 115 | 4 | A | € 509.000 | € 4.426 |
| Sportparkweg 98 Op Buuren | 123 | 5 | A+ | € 675.000 | € 5.488 |
| Pauwenkamp 366 Pauwenkamp | 107 | 5 | B | € 449.000 | € 4.196 |
| Fazantenkamp 783 Fazantenkamp | 109 | 4 | C | € 500.000 | € 4.587 |
| Herenweg 48 Maarsseveen | 105 | 4 | C | € 625.000 | € 5.952 |