Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 107 m² |
| Perceel | 120 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | HOME makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Borne met 74–139 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 91e percentiel (+12.2% t.o.v. mediaan van € 3.540/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Bruggemaat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Bruggemaat 16 | 128 | A | € 445.000 | € 3.477 |
Buurt in cijfers — Borne
| Inwoners | 4.825 |
|---|---|
| Dichtheid | 3579 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 536.000 deze listing -21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 15% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 1.6 km |
| Afstand huisarts | 1.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01470000
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Beekpark Daltonschool — 0.32 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | PLUS — 0.67 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Hospice — 3.54 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Borne — 1.5 km |
| Restaurant | Jasmin Garden — 0.43 km · 5 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.029 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 85.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 107 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.284 per jaar (~€ 107/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.136 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~963 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~214 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2012 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel en zonneboiler |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 409 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zonneterras |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 22, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Borne
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oude Hengeloseweg 46 't Wensink Zuid | 107 | C | € 389.000 |
+€ 40.660
4 stap(pen)
|
€ 429.660 | +€ 4.660 | |
| Honingbes 64 Bornsche Maten | 123 | A++++ | € 439.500 | +€ 0 | € 439.500 | +€ 14.500 | |
| Zoutmanplein 2 't Wensink Zuid | 115 | C | € 400.000 |
+€ 43.700
4 stap(pen)
|
€ 443.700 | +€ 18.700 | |
| Neptunusstraat 9 't Wensink Zuid | 126 | C | € 400.000 |
+€ 47.880
4 stap(pen)
|
€ 447.880 | +€ 22.880 | |
| Neptunusstraat 17 't Wensink Zuid | 117 | D | € 349.000 |
+€ 52.650
5 stap(pen)
|
€ 401.650 | € -23.350 | |
| Baars 38 Bornsche Maten | 124 | A+ | € 439.000 |
+€ 12.400
1 stap(pen)
|
€ 451.400 | +€ 26.400 | |
| Dorus Rijkersstraat 37 't Wensink Zuid | 101 | D | € 350.000 |
+€ 45.450
5 stap(pen)
|
€ 395.450 | € -29.550 | |
| Europastraat 105 't Wensink Noord | 98 | A | € 369.000 |
+€ 17.640
2 stap(pen)
|
€ 386.640 | € -38.360 | |
| Bruggemaat 16 Bornsche Maten | 128 | A | € 445.000 |
+€ 23.040
2 stap(pen)
|
€ 468.040 | +€ 43.040 | |
| Grotestraat 31 't Wensink Zuid | 125 | C | € 448.500 |
+€ 47.500
4 stap(pen)
|
€ 496.000 | +€ 71.000 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Zoutmanplein 2 't Wensink Zuid | 115 | 5 | C | € 400.000 | € 3.478 |
| Dorus Rijkersstraat 37 't Wensink Zuid | 101 | 5 | D | € 350.000 | € 3.465 |
| Oude Hengeloseweg 46 't Wensink Zuid | 107 | 4 | C | € 389.000 | € 3.636 |
| Europastraat 105 't Wensink Noord | 98 | 6 | A | € 369.000 | € 3.765 |
| Honingbes 64 Bornsche Maten | 123 | 5 | A++++ | € 439.500 | € 3.573 |
| Neptunusstraat 17 't Wensink Zuid | 117 | 6 | D | € 349.000 | € 2.983 |
| Grotestraat 31 't Wensink Zuid | 125 | 5 | C | € 448.500 | € 3.588 |
| Neptunusstraat 9 't Wensink Zuid | 126 | 5 | C | € 400.000 | € 3.175 |
| Baars 38 Bornsche Maten | 124 | 6 | A+ | € 439.000 | € 3.540 |
| Bruggemaat 16 Bornsche Maten | 128 | 5 | A | € 445.000 | € 3.477 |