apartment · resale
NDSM-straat 85
1033NA Amsterdam · NDSM terrein · wijk Noordelijke IJ-oevers-West · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 72 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bovenij Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 269 apartments in Amsterdam met 50–93 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 63e percentiel (+6.3% t.o.v. mediaan van € 8.228/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 4.265 |
|---|---|
| Dichtheid | 11396 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 460.000 deze listing +37% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 94% |
| Afstand basisschool | 1.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363NB03
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Baanbreker — 0.79 km · 8 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.29 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Tuindorp Oostzaan — 0.9 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Antarus — 0.89 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 2.26 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Molenwijk — 1.71 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Barossa — 0.08 km · 22 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.008 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 130.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 72 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 864 per jaar (~€ 72/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.080 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~648 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~144 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Gehele vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 249 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Admiraal De Ruijterweg 301 Erasmusparkbuurt-Oost | 70 | D | € 600.000 |
+€ 31.500
5 stap(pen)
|
€ 631.500 | +€ 1.500 | |
| Stadionplein 45 Van Tuyllbuurt | 73 | D | € 599.000 |
+€ 32.850
5 stap(pen)
|
€ 631.850 | +€ 1.850 | |
| Celebesstraat 34 Timorpleinbuurt-Noord | 66 | C | € 600.000 |
+€ 25.080
4 stap(pen)
|
€ 625.080 | € -4.920 | |
| Eerste Schinkelstraat 13 Schinkelbuurt-Noord | 68 | A | € 625.000 |
+€ 12.240
2 stap(pen)
|
€ 637.240 | +€ 7.240 | |
| Entrepothof 34 Entrepot-Noordwest | 79 | C | € 590.000 |
+€ 30.020
4 stap(pen)
|
€ 620.020 | € -9.980 | |
| Sloterkade 2 Surinamepleinbuurt | 65 | B | € 595.000 |
+€ 18.850
3 stap(pen)
|
€ 613.850 | € -16.150 | |
| mt. Lincolnweg 62 NDSM terrein | 73 | A+++ | € 650.000 | +€ 0 | € 650.000 | +€ 20.000 | |
| Makassarstraat 126 Makassarpleinbuurt | 78 | A+ | € 600.000 |
+€ 7.800
1 stap(pen)
|
€ 607.800 | € -22.200 | |
| De Rijpgracht 39 Landlust-Zuid | 71 | D | € 575.000 |
+€ 31.950
5 stap(pen)
|
€ 606.950 | € -23.050 | |
| Derde Schinkelstraat 3 Schinkelbuurt-Noord | 68 | D | € 625.000 |
+€ 30.600
5 stap(pen)
|
€ 655.600 | +€ 25.600 | |
| Van Speijkstraat 14 De Wester Quartier | 71 | C | € 575.000 |
+€ 26.980
4 stap(pen)
|
€ 601.980 | € -28.020 | |
| Cornelis Vermuydenstraat 16 Czaar Peterbuurt | 69 | A+ | € 595.000 |
+€ 6.900
1 stap(pen)
|
€ 601.900 | € -28.100 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| mt. Lincolnweg 62 NDSM terrein | 73 | 3 | A+++ | € 650.000 | € 8.904 |
| Tweede Atjehstraat 39 Timorpleinbuurt-Zuid | 74 | 3 | A | € 650.000 | € 8.784 |
| Eerste Oosterparkstraat 97 Weesperzijde-Noord | 74 | 3 | C | € 650.000 | € 8.784 |
| Admiraal De Ruijterweg 301 Erasmusparkbuurt-Oost | 70 | 3 | D | € 600.000 | € 8.571 |
| Van Speijkstraat 14 De Wester Quartier | 71 | 3 | C | € 575.000 | € 8.099 |
| Conny Stuartstraat 61 Buiksloterham-Zuid | 69 | 3 | A++ | € 600.000 | € 8.696 |
| Cornelis Vermuydenstraat 16 Czaar Peterbuurt | 69 | 3 | A+ | € 595.000 | € 8.623 |
| Derde Schinkelstraat 3 Schinkelbuurt-Noord | 68 | 3 | D | € 625.000 | € 9.191 |
| Eerste Schinkelstraat 13 Schinkelbuurt-Noord | 68 | 3 | A | € 625.000 | € 9.191 |
| Van Kinsbergenstraat 94 Filips van Almondekwartier | 73 | 3 | A+ | € 700.000 | € 9.589 |
| President Kennedylaan 88 Rijnbuurt-Oost | 74 | 3 | E | € 695.000 | € 9.392 |
| Tidorestraat 110 Sumatraplantsoenbuurt | 75 | 3 | A | € 570.000 | € 7.600 |