apartment · resale
Woudenbergstraat 38
2546VT Den Haag · Leyenburg · wijk Wijk 32 Leyenburg · Den Haag
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 83 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | D |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hooghlanden makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 143 apartments in Den Haag met 58–107 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 13e percentiel (-15.8% t.o.v. mediaan van € 4.653/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 17.025 |
|---|---|
| Dichtheid | 13205 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 282.000 deze listing +15% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05183284
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Christelijke Basisschool Leyenburg — 0.37 km · 27 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kindercentrum Milan DAK — 0.51 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.14 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Leyenburg — 0.25 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Zuiderpark Huisartsen — 0.85 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HagaZiekenhuis locatie Leyweg — 0.77 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | OV-knooppunt Leyenburg — 0.53 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Wing Wah — 0.39 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.552 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 70.652 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel D en 83 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.656 per jaar (~€ 221/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.773 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2324 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~996 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 1.328 per jaar en 1245 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1934 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Gedeeltelijk dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | D |
| Inhoud | 335 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label D te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ru Paréstraat 38 Kom Loosduinen | 79 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Koopmans van Boekerenstraat 73 Laakkwartier-Oost | 78 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Lunterenstraat 251 Oostbroek-Noord | 83 | C | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Veenendaalkade 201 Leyenburg | 80 | D | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Smaragdhorst 393 Burgen en Horsten | 73 | D | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € 0 | |
| Breukelensestraat 38 Rustenburg | 75 | E | € 325.000 |
+€ 4.500
1 stap(pen)
|
€ 329.500 | +€ 4.500 | |
| Jan van der Heijdenstraat 154 Laakkwartier-Oost | 83 | C | € 319.000 | +€ 0 | € 319.000 | € -6.000 | |
| Oudemansstraat 29 Laakkwartier-Oost | 93 | C | € 335.000 | +€ 0 | € 335.000 | +€ 10.000 | |
| Schoutendreef 357 Dreven en Gaarden | 76 | E | € 310.000 |
+€ 4.560
1 stap(pen)
|
€ 314.560 | € -10.440 | |
| Oudemansstraat 513 Laakkwartier-Oost | 86 | F | € 300.000 |
+€ 8.600
2 stap(pen)
|
€ 308.600 | € -16.400 | |
| Kamperfoeliestraat 139 Heesterbuurt | 81 | F | € 335.000 |
+€ 8.100
2 stap(pen)
|
€ 343.100 | +€ 18.100 | |
| Zwedenburg 358 Burgen en Horsten | 84 | B | € 345.000 | +€ 0 | € 345.000 | +€ 20.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jan van der Heijdenstraat 154 Laakkwartier-Oost | 83 | 3 | C | € 319.000 | € 3.843 |
| Meppelweg 611 Morgenstond-West | 84 | 3 | C | € 300.000 | € 3.571 |
| Melis Stokezijde 129 Zijden, Steden en Zichten | 81 | 3 | B | € 300.000 | € 3.704 |
| Aronskelkweg 258 Bohemen en Meer en Bos | 81 | 3 | E | € 350.000 | € 4.321 |
| Ru Paréstraat 38 Kom Loosduinen | 79 | 3 | A | € 325.000 | € 4.114 |
| Bennekomstraat 4 Oostbroek-Noord | 80 | 3 | D | € 350.000 | € 4.375 |
| Koopmans van Boekerenstraat 73 Laakkwartier-Oost | 78 | 3 | C | € 325.000 | € 4.167 |
| Abrikozenstraat 56 Eykenduinen | 80 | 3 | C | € 359.500 | € 4.494 |
| Schoutendreef 357 Dreven en Gaarden | 76 | 3 | E | € 310.000 | € 4.079 |
| Roggekamp 297 Kampen | 77 | 3 | D | € 289.000 | € 3.753 |
| Lunterenstraat 251 Oostbroek-Noord | 83 | 4 | C | € 325.000 | € 3.916 |
| Kamperfoeliestraat 139 Heesterbuurt | 81 | 4 | F | € 335.000 | € 4.136 |