house · resale
Patrijsweide 13
3403AH IJsselstein · Achterveld-West · wijk Wijk 00 IJsselstein · IJsselstein
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 95 m² |
| Perceel | 164 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | REINERIE GARANTIEMAKELAARS (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Buurt in cijfers — IJsselstein
| Inwoners | 2.655 |
|---|---|
| Dichtheid | 6106 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 490.000 deze listing -10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 12% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03530025
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Trekvogel — 0.41 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo Ruben Metselaar — 0.24 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU — 0.25 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk 't Steyn — 1.31 km |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Nieuwegein — 3.93 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.101 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 93.478 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 95 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.520 per jaar (~€ 127/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.228 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1235 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~380 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1988 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha Avanta 28c (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 340 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 15, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in IJsselstein
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Philips Willemplantsoen 13 Kasteelkwartier | 74 | C | € 425.000 |
+€ 14.800
2 stap(pen)
|
€ 439.800 | € -200 | |
| Philips Willemplantsoen 17 Kasteelkwartier | 74 | D | € 400.000 |
+€ 19.980
3 stap(pen)
|
€ 419.980 | € -20.020 | |
| Jan David Zocherstraat 28 De Tuinen | 123 | B | € 475.000 |
+€ 13.530
1 stap(pen)
|
€ 488.530 | +€ 48.530 | |
| Bedevaartweg 17 Achterveld-Noord | 114 | B | € 490.000 |
+€ 12.540
1 stap(pen)
|
€ 502.540 | +€ 62.540 | |
| Panamahof 7 De Hoven en De Boomgaard | 108 | B | € 500.000 |
+€ 11.880
1 stap(pen)
|
€ 511.880 | +€ 71.880 |
Alle vergelijkbare woningen (5)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Panamahof 7 De Hoven en De Boomgaard | 108 | 4 | B | € 500.000 | € 4.630 |
| Bedevaartweg 17 Achterveld-Noord | 114 | 6 | B | € 490.000 | € 4.298 |
| Philips Willemplantsoen 13 Kasteelkwartier | 74 | 4 | C | € 425.000 | € 5.743 |
| Philips Willemplantsoen 17 Kasteelkwartier | 74 | 4 | D | € 400.000 | € 5.405 |
| Jan David Zocherstraat 28 De Tuinen | 123 | 5 | B | € 475.000 | € 3.862 |