Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 130 m² |
| Perceel | 406 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | GOOS Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 69 houses in Apeldoorn met 91–169 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 69e percentiel (+17.4% t.o.v. mediaan van € 4.260/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Apeldoorn
| Inwoners | 3.695 |
|---|---|
| Dichtheid | 3833 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 312.000 deze listing +108% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 63% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02000806
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Passe-Partout — 0.35 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | DekaMarkt — 0.21 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.27 km |
| Huisartsenpraktijk | Groene Hoven — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Gelre Diagnostisch Centrum — 2.93 km |
| OV-station | Station Apeldoorn — 2.43 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Becxy — 0.26 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.103 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 140.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.600 per jaar (~€ 217/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.320 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2210 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~780 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 520 per jaar en 520 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1964 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, vrijstaande woning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Trendline cw5 (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 532 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Apeldoorn
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Midden Enkweg 14 Sprengenbos | 144 | B | € 649.500 | +€ 0 | € 649.500 | € -500 | |
| Notaris Feithpad 12 Beekbergen | 121 | B | € 649.000 | +€ 0 | € 649.000 | € -1.000 | |
| Topaasstraat 10 Sprengenbos | 156 | G | € 595.000 |
+€ 45.240
5 stap(pen)
|
€ 640.240 | € -9.760 | |
| Driehuizerweg 21 Driehuizen | 115 | C | € 625.000 |
+€ 10.350
1 stap(pen)
|
€ 635.350 | € -14.650 | |
| Honingzwam 69 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 143 | A | € 669.500 | +€ 0 | € 669.500 | +€ 19.500 | |
| Deventerstraat 536 Osseveld-Oost | 142 | A+ | € 625.000 | +€ 0 | € 625.000 | € -25.000 | |
| Landmetersveld 400 Matenveld | 138 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 45.000 | |
| Ordermolenweg 70 Orden | 129 | B | € 599.500 | +€ 0 | € 599.500 | € -50.500 | |
| Koudhoornlaan 10 Ugchelen | 154 | E | € 685.000 |
+€ 33.880
3 stap(pen)
|
€ 718.880 | +€ 68.880 | |
| Vliststraat 18 Rivierenkwartier | 120 | A | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -75.000 | |
| Trompstraat 16 Binnenstad | 118 | B | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -75.000 | |
| Auroralaan 5 Welgelegen | 137 | E | € 699.000 |
+€ 30.140
3 stap(pen)
|
€ 729.140 | +€ 79.140 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Ordermolenweg 70 Orden | 129 | 5 | B | € 599.500 | € 4.647 |
| Auroralaan 5 Welgelegen | 137 | 5 | E | € 699.000 | € 5.102 |
| Notaris Feithpad 12 Beekbergen | 121 | 5 | B | € 649.000 | € 5.364 |
| Landmetersveld 400 Matenveld | 138 | 5 | A | € 695.000 | € 5.036 |
| Honingzwam 105 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 129 | 5 | A | € 549.500 | € 4.260 |
| Van Baerstraat 60 Zuidbroek - De Wellen | 123 | 5 | A+++ | € 549.500 | € 4.467 |
| Deventerstraat 536 Osseveld-Oost | 142 | 5 | A+ | € 625.000 | € 4.401 |
| Hoenderparkweg 21 Westenenk | 129 | 5 | D | € 525.000 | € 4.070 |
| Honingzwam 69 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 143 | 5 | A | € 669.500 | € 4.682 |
| Valetastraat 71 Zuidbroek - Mozaïek & Rooster | 138 | 5 | A+ | € 539.000 | € 3.906 |
| Driehuizerweg 21 Driehuizen | 115 | 5 | C | € 625.000 | € 5.435 |
| Molenstraat 140 Welgelegen | 135 | 6 | C | € 749.500 | € 5.552 |