Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 108 m² |
| Perceel | 119 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaarshuis Van Leeuwen (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 houses in Houten met 75–140 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 60e percentiel (+4.7% t.o.v. mediaan van € 4.866/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Houten
| Inwoners | 2.115 |
|---|---|
| Dichtheid | 8024 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 577.000 deze listing -5% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 15% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 3.4 km |
| Afstand huisarts | 3.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03211235
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Wissel — 0.16 km · 13 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kids Lodge — 1.06 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.77 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Medisch Centrum Hofspoor — 1.49 km |
| Huisartsenpraktijk | Zorggebouw Houten — 1.44 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Houten Castellum — 0.82 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Pizzeria Restauranta La Fontana — 0.74 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.626 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 115.217 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 108 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.512 per jaar (~€ 126/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.752 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1188 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~324 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2004 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 383 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Houten
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fossa Italica 118 Castellum West | 119 | A++ | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | € -1.000 | |
| Fakkelgras 3 Grassen | 83 | A | € 550.000 |
+€ 6.640
1 stap(pen)
|
€ 556.640 | +€ 6.640 | |
| Fossa Italica 124 Castellum West | 119 | A+ | € 579.000 | +€ 0 | € 579.000 | +€ 29.000 | |
| Mijnspoor 43 Sporen | 114 | A | € 585.000 |
+€ 9.120
1 stap(pen)
|
€ 594.120 | +€ 44.120 | |
| Narcissentuin 15 Tuinen | 117 | A++ | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | +€ 45.000 | |
| Geiserwater 7 Waters | 123 | A | € 595.000 |
+€ 9.840
1 stap(pen)
|
€ 604.840 | +€ 54.840 | |
| Muntslag 4 Slagen | 130 | A | € 595.000 |
+€ 10.400
1 stap(pen)
|
€ 605.400 | +€ 55.400 | |
| Prins Clausstraat 29 Oude Dorp | 135 | C | € 589.000 |
+€ 37.800
3 stap(pen)
|
€ 626.800 | +€ 76.800 | |
| Meerkoetweide 79 Weiden | 132 | C | € 599.000 |
+€ 31.020
3 stap(pen)
|
€ 630.020 | +€ 80.020 | |
| Grachtmuur 17 Muren | 121 | A | € 625.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 634.680 | +€ 84.680 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Mijnspoor 43 Sporen | 114 | 5 | A | € 585.000 | € 5.132 |
| Narcissentuin 15 Tuinen | 117 | 5 | A++ | € 595.000 | € 5.085 |
| Fossa Italica 118 Castellum West | 119 | 5 | A++ | € 549.000 | € 4.613 |
| Fossa Italica 124 Castellum West | 119 | 5 | A+ | € 579.000 | € 4.866 |
| Grachtmuur 17 Muren | 121 | 6 | A | € 625.000 | € 5.165 |
| Geiserwater 7 Waters | 123 | 6 | A | € 595.000 | € 4.837 |
| Muntslag 4 Slagen | 130 | 6 | A | € 595.000 | € 4.577 |
| Fakkelgras 3 Grassen | 83 | 5 | A | € 550.000 | € 6.627 |
| Meerkoetweide 79 Weiden | 132 | 4 | C | € 599.000 | € 4.538 |
| Fluweelmos 64 Mossen | 134 | 5 | A | € 650.000 | € 4.851 |
| Prins Clausstraat 29 Oude Dorp | 135 | 6 | C | € 589.000 | € 4.363 |
| Kasteeltuin 6 Tuinen | 139 | 5 | A | € 649.500 | € 4.673 |