apartment · resale
Mensinge 48
1083HD Amsterdam · Buitenveldert-Oost-Midden · wijk Buitenveldert-Oost · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 167 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Streekgoed Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 71 apartments in Amsterdam met 116–217 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 8e percentiel (-37.2% t.o.v. mediaan van € 8.730/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.445 |
|---|---|
| Dichtheid | 11944 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 466.000 deze listing +96% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 73% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.3 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KR02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Berlitz School of Languages — 0.27 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Bambini BSO — 0.77 km |
| Supermarkt | Kosher Point — 0.11 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Boots — 0.62 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Oran Aesthetics — 0.04 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Amsterdam UMC - locatie VUMC — 1.79 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Amsterdam RAI — 0.63 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | ShakShuk — 0.39 km · 37 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.368 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 197.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 167 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 3.340 per jaar (~€ 278/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.646 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2839 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~1002 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 668 per jaar en 668 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1968 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas, HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 523 m³ |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eef Kamerbeekstraat 294 Sportheldenbuurt | 127 | A+ | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | € -40.000 | |
| Zuid-Hollandstraat 94 Buitenveldert-Zuid-Midden | 127 | C | € 850.000 |
+€ 11.430
1 stap(pen)
|
€ 861.430 | € -53.570 | |
| Elandsstraat 24 Elandsgrachtbuurt | 118 | C | € 965.000 |
+€ 10.620
1 stap(pen)
|
€ 975.620 | +€ 60.620 | |
| Newtonstraat 73 Middenmeer-Noord | 119 | E | € 950.000 |
+€ 26.180
3 stap(pen)
|
€ 976.180 | +€ 61.180 | |
| J.H. Hisgenpad 1022 Elzenhagen-Zuid | 126 | A+++ | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | € -65.000 | |
| Schipluidenlaan 204 Schipluidenbuurt | 121 | A | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | € -65.000 | |
| Veembroederhof 59 Oostelijke Handelskade | 156 | A+ | € 995.000 | +€ 0 | € 995.000 | +€ 80.000 | |
| Cornelis Troostplein 4 Cornelis Troostbuurt | 117 | B | € 995.000 | +€ 0 | € 995.000 | +€ 80.000 | |
| Elckerlijcstraat 35 Erasmusparkbuurt-West | 120 | A | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | € -115.000 | |
| Esplanade de Meer 130 Park de Meer | 129 | A | € 795.000 | +€ 0 | € 795.000 | € -120.000 | |
| Van Oldenbarneveldtplein 13 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 125 | C | € 1.025.000 |
+€ 11.250
1 stap(pen)
|
€ 1.036.250 | +€ 121.250 | |
| Amsteldijk 162 Kromme Mijdrechtbuurt | 120 | C | € 1.049.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 1.059.800 | +€ 144.800 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Veembroederhof 59 Oostelijke Handelskade | 156 | 5 | A+ | € 995.000 | € 6.378 |
| Van Speijkstraat 129 Kortenaerkwartier | 166 | 5 | B | € 1.150.000 | € 6.928 |
| Admiraal De Ruijterweg 243 Erasmusparkbuurt-Oost | 165 | 5 | B | € 1.150.000 | € 6.970 |
| Elstarstraat 149 De Bongerd | 152 | 4 | A+ | € 1.095.000 | € 7.204 |
| Prinsengracht 495 Felix Meritisbuurt | 172 | 5 | G | € 1.250.000 | € 7.267 |
| Erich Salomonstraat 554 Ed Pelsterparkbuurt | 137 | 5 | A | € 765.000 | € 5.584 |
| Polanenstraat 62 Spaarndammerbuurt-Zuidwest | 136 | 5 | A | € 1.075.000 | € 7.904 |
| Boterbloemstraat 35 Buiksloterham-Noord | 157 | 4 | A | € 1.285.000 | € 8.185 |
| Zuid-Hollandstraat 94 Buitenveldert-Zuid-Midden | 127 | 5 | C | € 850.000 | € 6.693 |
| Jacob van Lennepstraat 71 Da Costabuurt-Zuid | 133 | 6 | D | € 1.095.000 | € 8.233 |
| Esplanade de Meer 130 Park de Meer | 129 | 4 | A | € 795.000 | € 6.163 |
| Van Oldenbarneveldtplein 13 Frederik Hendrikbuurt-Noord | 125 | 5 | C | € 1.025.000 | € 8.200 |