Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 76 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Alpina Leiden (voorheen De Leeuw Makelaardij) (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 apartments in Leiden met 53–98 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 40e percentiel (-2.7% t.o.v. mediaan van € 5.339/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leiden
| Inwoners | 5.610 |
|---|---|
| Dichtheid | 11872 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 319.000 deze listing +24% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 82% |
| Afstand basisschool | 1.1 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05460406
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.25 km · 19 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderopvang Partou — 0.8 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.27 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Zuider Service Apotheek Leiden — 0.84 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Vernhout — 0.35 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Leids Universitair Medisch Centrum — 2.52 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Leiden Lammenschans — 0.28 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Gado To Go — 0.18 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.886 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 83.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 76 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.216 per jaar (~€ 101/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.987 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~988 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~304 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1992 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 249 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Leiden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scholtenstraat 3 Professorenwijk-Oost | 76 | E | € 375.000 |
+€ 25.080
4 stap(pen)
|
€ 400.080 | +€ 5.080 | |
| Morssingel 237 Stationskwartier | 69 | B | € 395.000 |
+€ 7.590
1 stap(pen)
|
€ 402.590 | +€ 7.590 | |
| Louis Armstronglaan 95 Boshuizen | 76 | C | € 405.000 |
+€ 11.780
2 stap(pen)
|
€ 416.780 | +€ 21.780 | |
| Opaalstraat 293 Hoge Mors | 83 | C | € 350.000 |
+€ 16.600
2 stap(pen)
|
€ 366.600 | € -28.400 | |
| Ringkade 23 De Kooi | 72 | B | € 350.000 |
+€ 7.920
1 stap(pen)
|
€ 357.920 | € -37.080 | |
| Bevrijdingsplein 47 Gasthuiswijk | 72 | E | € 330.000 |
+€ 23.760
4 stap(pen)
|
€ 353.760 | € -41.240 | |
| Condorhorst 14 Slaaghwijk | 85 | E | € 325.000 |
+€ 28.050
4 stap(pen)
|
€ 353.050 | € -41.950 | |
| Condorhorst 164 Slaaghwijk | 85 | D | € 325.000 |
+€ 22.950
3 stap(pen)
|
€ 347.950 | € -47.050 | |
| Sigmaplantsoen 719 Cronestein | 67 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 50.000 | |
| Obrechtstraat 28 Boshuizen | 74 | C | € 325.000 |
+€ 14.800
2 stap(pen)
|
€ 339.800 | € -55.200 | |
| Schaepmanplein 13 Waardeiland | 82 | C | € 450.000 |
+€ 16.400
2 stap(pen)
|
€ 466.400 | +€ 71.400 | |
| Verdistraat 203 Fortuinwijk-Noord | 64 | D | € 299.000 |
+€ 17.280
3 stap(pen)
|
€ 316.280 | € -78.720 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Louis Armstronglaan 95 Boshuizen | 76 | 3 | C | € 405.000 | € 5.329 |
| Scholtenstraat 3 Professorenwijk-Oost | 76 | 3 | E | € 375.000 | € 4.934 |
| Ringkade 23 De Kooi | 72 | 3 | B | € 350.000 | € 4.861 |
| Obrechtstraat 28 Boshuizen | 74 | 3 | C | € 325.000 | € 4.392 |
| Bevrijdingsplein 47 Gasthuiswijk | 72 | 3 | E | € 330.000 | € 4.583 |
| Schaepmanplein 13 Waardeiland | 82 | 3 | C | € 450.000 | € 5.488 |
| Sigmaplantsoen 719 Cronestein | 67 | 3 | A | € 445.000 | € 6.642 |
| Morssingel 237 Stationskwartier | 69 | 2 | B | € 395.000 | € 5.725 |
| Langestraat 28 Havenwijk-Zuid | 68 | 3 | E | € 475.000 | € 6.985 |
| Opaalstraat 293 Hoge Mors | 83 | 4 | C | € 350.000 | € 4.217 |
| Edisonstraat 17 Groenoord | 75 | 4 | A++ | € 495.000 | € 6.600 |
| Hugo de Grootstraat 119 Vreewijk | 81 | 2 | C | € 485.000 | € 5.988 |