apartment · resale
Westlandgracht 77
1058TP Amsterdam · Westlandgrachtbuurt · wijk Hoofddorppleinbuurt · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 88 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | JA! Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 256 apartments in Amsterdam met 61–114 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 93e percentiel (+26.5% t.o.v. mediaan van € 7.857/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.580 |
|---|---|
| Dichtheid | 22589 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 529.000 deze listing +65% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 63% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363KA01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Bockesprong — 0.27 km · 30 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Relmuis — 0.23 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Dirk — 0.36 km · 27 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Schinkel Apotheek — 0.38 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Schinkelkade — 0.48 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antoni van Leeuwenhoek — 1.46 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heemstedestraat — 0.86 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | 63 Degrees Foodbar — 0.08 km · 63 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.177 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 188.043 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 88 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.408 per jaar (~€ 117/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.294 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1144 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~352 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1934 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Benedenwoning (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 291 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Plantage Muidergracht 141 Plantage | 92 | D | € 845.000 |
+€ 24.840
3 stap(pen)
|
€ 869.840 | € -5.160 | |
| Tichelstraat 55 Anjeliersbuurt-Noord | 90 | B | € 875.000 |
+€ 9.900
1 stap(pen)
|
€ 884.900 | +€ 9.900 | |
| Weteringschans 100 Den Texbuurt | 81 | A | € 865.000 | +€ 0 | € 865.000 | € -10.000 | |
| Staringplein 5 Cremerbuurt-West | 92 | C | € 875.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 893.400 | +€ 18.400 | |
| Haarlemmerdijk 139 Haarlemmerbuurt-West | 90 | A | € 895.000 | +€ 0 | € 895.000 | +€ 20.000 | |
| Orteliuskade 49 Orteliusbuurt-Midden | 87 | A | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | € -25.000 | |
| Da Costastraat 39 Da Costabuurt-Noord | 99 | A | € 850.000 | +€ 0 | € 850.000 | € -25.000 | |
| Poeldijkstraat 339 Delflandpleinbuurt-Oost | 93 | A | € 825.000 | +€ 0 | € 825.000 | € -50.000 | |
| Olympiaplein 156 Van Tuyllbuurt | 93 | D | € 795.000 |
+€ 25.110
3 stap(pen)
|
€ 820.110 | € -54.890 | |
| Hillegomstraat 53 Westlandgrachtbuurt | 82 | B | € 800.000 |
+€ 9.020
1 stap(pen)
|
€ 809.020 | € -65.980 | |
+€ 9.020
1 stap(pen)
|
€ 809.020 | € -65.980 | |
| Van Hallstraat 17 Westerstaatsman | 92 | C | € 785.000 |
+€ 18.400
2 stap(pen)
|
€ 803.400 | € -71.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Orteliuskade 49 Orteliusbuurt-Midden | 87 | 3 | A | € 850.000 | € 9.770 |
| Poeldijkstraat 339 Delflandpleinbuurt-Oost | 93 | 3 | A | € 825.000 | € 8.871 |
| Sint Pietershalsteeg 4 Nes e.o. | 88 | 3 | A | € 750.000 | € 8.523 |
| Haringbuisdijk 269 Water | 93 | 3 | A+++ | € 799.000 | € 8.591 |
| Van Oldenbarneveldtstraat 52 Frederik Hendrikbuurt-Zuidoost | 93 | 3 | A | € 795.000 | € 8.548 |
| Plantage Kerklaan 183 Plantage | 84 | 3 | C | € 775.000 | € 9.226 |
| Van Ostadestraat 191 Van der Helstpleinbuurt | 85 | 3 | A | € 750.000 | € 8.824 |
| Aalsmeerweg 26 Aalsmeerwegbuurt-West | 85 | 3 | B | € 750.000 | € 8.824 |
| Weteringschans 100 Den Texbuurt | 81 | 3 | A | € 865.000 | € 10.679 |
| Hillegomstraat 53 Westlandgrachtbuurt | 82 | 3 | B | € 800.000 | € 9.756 |
| Camperstraat 20 Oosterparkbuurt-Noordwest | 82 | 3 | A | € 785.000 | € 9.573 |