Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 126 m² |
| Perceel | 152 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Joep Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 25 houses in Oss met 88–163 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 0e percentiel (-23.2% t.o.v. mediaan van € 3.876/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Oss
| Inwoners | 1.025 |
|---|---|
| Dichtheid | 4864 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 310.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 26% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 1.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU08280105
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | de Nieuwe Link — 0.97 km · 2 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.63 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Anton Jurgens Apotheek — 0.96 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Oss — 1.23 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.790 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 80.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 126 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.520 per jaar (~€ 210/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.000 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2142 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~756 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 504 per jaar en 504 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1975 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Dwarskap bedekt met pannen |
| Isolatie | HR-glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Onbekend (gas gestookt uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 415 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Oss
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Iman van den Boschstraat 44 Verzetsheldenbuurt II | 93 | C | € 350.000 |
+€ 8.370
1 stap(pen)
|
€ 358.370 | € -16.630 | |
| Bernardus IJzerdraatstraat 10 Verzetsheldenbuurt I | 89 | C | € 345.000 |
+€ 8.010
1 stap(pen)
|
€ 353.010 | € -21.990 | |
| Wagenaarstraat 25 Wagenaarstraat en omgeving | 130 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 25.000 | |
| Teugenaarsstraat 38 Berghemseweg-Zuid | 96 | C | € 415.000 |
+€ 8.640
1 stap(pen)
|
€ 423.640 | +€ 48.640 | |
| Baljuwstraat 196 Loovelt | 107 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 50.000 | |
| Koolzaadweg 45 Berghem-Zuid | 99 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 50.000 | |
| Paltzstraat 17 Ravenstein | 122 | D | € 425.000 |
+€ 19.520
2 stap(pen)
|
€ 444.520 | +€ 69.520 | |
| Johannes Poststraat 43 Verzetsheldenbuurt II | 136 | A | € 449.000 | +€ 0 | € 449.000 | +€ 74.000 | |
| Haagpoort 44 Rusheuvel | 120 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 75.000 | |
| Gripper 42 Berghemseweg-Zuid | 109 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 75.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Wagenaarstraat 25 Wagenaarstraat en omgeving | 130 | 5 | A | € 400.000 | € 3.077 |
| Haagpoort 44 Rusheuvel | 120 | 5 | A | € 450.000 | € 3.750 |
| Paltzstraat 17 Ravenstein | 122 | 4 | D | € 425.000 | € 3.484 |
| Johannes Poststraat 43 Verzetsheldenbuurt II | 136 | 5 | A | € 449.000 | € 3.301 |
| Koningspage 55 Westerveld | 118 | 5 | C | € 475.000 | € 4.025 |
| Oijenseweg 164 De Noord | 120 | 6 | A | € 460.000 | € 3.833 |
| Baljuwstraat 196 Loovelt | 107 | 5 | A | € 425.000 | € 3.972 |
| Gripper 42 Berghemseweg-Zuid | 109 | 5 | A | € 450.000 | € 4.128 |
| Vlasstraat 5 Vlashoek | 128 | 4 | B | € 485.000 | € 3.789 |
| Den Oven 1 Geffen | 130 | 5 | A+ | € 509.000 | € 3.915 |
| Bram van den Berghstraat 131 Centrum-Zuid | 107 | 5 | A | € 455.000 | € 4.252 |
| Jasmijn 1 Geffen | 125 | 5 | A | € 525.000 | € 4.200 |