apartment · resale
Staringstraat 9
1054VM Amsterdam · Cremerbuurt-West · wijk Overtoomse Sluis · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 78 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Ameo makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 280 apartments in Amsterdam met 54–101 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 86e percentiel (+17.1% t.o.v. mediaan van € 8.099/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Staringstraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Staringstraat 10 | 55 | F | € 495.000 | € 9.000 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 5.580 |
|---|---|
| Dichtheid | 28368 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 556.000 deze listing +33% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 66% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363ET01
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Brede School Annie M.G. Schmidt — 0.21 km · 38 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Natuurfontein WG — 0.47 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.12 km · 37 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Staring apotheek — 0.19 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Fijnhout — 0.22 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 1.62 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Busstation Elandsgracht — 1.32 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Gitane — 0.12 km · 158 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.533 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 158.696 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 78 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.248 per jaar (~€ 104/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.637 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1014 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~312 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1990 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 190 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Biesboschstraat 48 Scheldebuurt-Midden | 76 | C | € 725.000 |
+€ 15.200
2 stap(pen)
|
€ 740.200 | +€ 200 | |
| President Kennedylaan 270 Scheldebuurt-West | 85 | C | € 725.000 |
+€ 17.000
2 stap(pen)
|
€ 742.000 | +€ 2.000 | |
| Lodewijk Boisotstraat 6 Filips van Almondekwartier | 82 | B | € 725.000 |
+€ 9.020
1 stap(pen)
|
€ 734.020 | € -5.980 | |
| Albert Luthulistraat 31 Transvaalbuurt-West | 80 | B | € 725.000 |
+€ 8.800
1 stap(pen)
|
€ 733.800 | € -6.200 | |
| Afroditekade 29 Olympisch Stadion e.o. | 82 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 10.000 | |
| Westerdoksdijk 387 Westerdokseiland | 83 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 10.000 | |
| Van Ostadestraat 191 Van der Helstpleinbuurt | 85 | A | € 750.000 | +€ 0 | € 750.000 | +€ 10.000 | |
| President Kennedylaan 238 Scheldebuurt-West | 71 | A | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -15.000 | |
| Amstelveenseweg 56 Schinkelbuurt-Noord | 77 | B | € 750.000 |
+€ 8.470
1 stap(pen)
|
€ 758.470 | +€ 18.470 | |
| Aalsmeerweg 26 Aalsmeerwegbuurt-West | 85 | B | € 750.000 |
+€ 9.350
1 stap(pen)
|
€ 759.350 | +€ 19.350 | |
| President Kennedylaan 88 Rijnbuurt-Oost | 74 | E | € 695.000 |
+€ 24.420
4 stap(pen)
|
€ 719.420 | € -20.580 | |
| Nassaukade 306 Da Costabuurt-Noord | 81 | C | € 749.000 |
+€ 16.200
2 stap(pen)
|
€ 765.200 | +€ 25.200 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Piet Gijzenbrugstraat 42 Aalsmeerwegbuurt-West | 78 | 3 | D | € 750.000 | € 9.615 |
| Amstelveenseweg 56 Schinkelbuurt-Noord | 77 | 3 | B | € 750.000 | € 9.740 |
| Biesboschstraat 48 Scheldebuurt-Midden | 76 | 3 | C | € 725.000 | € 9.539 |
| Biesboschstraat 54 Scheldebuurt-Midden | 78 | 3 | C | € 695.000 | € 8.910 |
| Nassaukade 318 Da Costabuurt-Noord | 79 | 3 | A | € 695.000 | € 8.797 |
| Nassaukade 306 Da Costabuurt-Noord | 81 | 3 | C | € 749.000 | € 9.247 |
| Gerard Doustraat 3 Frans Halsbuurt | 78 | 3 | A | € 675.000 | € 8.654 |
| Roerstraat 28 Scheldebuurt-Midden | 81 | 3 | C | € 775.000 | € 9.568 |
| Hunzestraat 122 Rijnbuurt-Midden | 79 | 3 | C | € 675.000 | € 8.544 |
| Admiraal De Ruijterweg 47 Kortenaerkwartier | 75 | 3 | C | € 695.000 | € 9.267 |
| Pienemanstraat 34 Cornelis Troostbuurt | 76 | 3 | A | € 675.000 | € 8.882 |
| Karel du Jardinstraat 14 Lizzy Ansinghbuurt | 76 | 3 | B | € 675.000 | € 8.882 |