house · resale
Rotterdamseweg 65
2922AN Krimpen aan den IJssel · Kortland-Noord · wijk Wijk 00 Krimpen aan den IJssel · Krimpen aan den IJssel
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 105 m² |
| Perceel | 180 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Woongoed Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Krimpen aan den IJssel met 73–136 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 83e percentiel (+7.1% t.o.v. mediaan van € 4.350/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Krimpen aan den IJssel
| Inwoners | 7.450 |
|---|---|
| Dichtheid | 5484 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 341.000 deze listing +43% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 47% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05420001
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Kompas — 0.26 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.63 km |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.41 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Service Apotheek Vrijhof — 0.59 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Maatschap huisartsen Rozenburcht — 1.11 km |
| Ziekenhuis | De Lupine — 2.44 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Capelle Centrum — 1.63 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Lunchroom Devon — 0.43 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.335 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 104.130 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 105 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.680 per jaar (~€ 140/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.475 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1365 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~420 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1939 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en houtkachel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 374 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Krimpen aan den IJssel
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pluim-es 58 Langeland | 135 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 6.000 | |
| Hofje van Gratie 5 Lansingh-Zuid | 127 | A | € 499.500 | +€ 0 | € 499.500 | +€ 10.500 | |
| Zonnebloem 87 Langeland | 128 | B | € 489.000 |
+€ 14.080
1 stap(pen)
|
€ 503.080 | +€ 14.080 | |
| Duindoorn 51 Kortland-Zuid | 123 | C | € 495.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 519.600 | +€ 30.600 | |
| Jan Steenstraat 7 Kortland-Zuid | 100 | C | € 435.000 |
+€ 20.000
2 stap(pen)
|
€ 455.000 | € -34.000 | |
| Reigersingel 15 Kortland-Noord | 91 | D | € 420.000 |
+€ 24.570
3 stap(pen)
|
€ 444.570 | € -44.430 | |
| Zonnebloem 56 Langeland | 129 | C | € 409.000 |
+€ 25.800
2 stap(pen)
|
€ 434.800 | € -54.200 | |
| Breughelstraat 26 Kortland-Zuid | 109 | C | € 389.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 410.800 | € -78.200 | |
| de Lairessestraat 3 Kortland-Zuid | 84 | C | € 375.000 |
+€ 16.800
2 stap(pen)
|
€ 391.800 | € -97.200 |
Alle vergelijkbare woningen (10)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Breughelstraat 26 Kortland-Zuid | 109 | 5 | C | € 389.000 | € 3.569 |
| Jan Steenstraat 7 Kortland-Zuid | 100 | 4 | C | € 435.000 | € 4.350 |
| Reigersingel 15 Kortland-Noord | 91 | 4 | D | € 420.000 | € 4.615 |
| Duindoorn 51 Kortland-Zuid | 123 | 4 | C | € 495.000 | € 4.024 |
| Zonnebloem 87 Langeland | 128 | 5 | B | € 489.000 | € 3.820 |
| Hofje van Gratie 5 Lansingh-Zuid | 127 | 6 | A | € 499.500 | € 3.933 |
| Vijfkamp 47 Boveneind | 125 | 4 | B | € 579.500 | € 4.636 |
| Zonnebloem 56 Langeland | 129 | 5 | C | € 409.000 | € 3.171 |
| de Lairessestraat 3 Kortland-Zuid | 84 | 4 | C | € 375.000 | € 4.464 |
| Pluim-es 58 Langeland | 135 | 5 | A | € 495.000 | € 3.667 |