apartment · resale
Rösener Manzstraat 11
3026TH Rotterdam · Tussendijken · wijk Delfshaven · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 132 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dupont Real Estate (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 93 apartments in Rotterdam met 92–171 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 26e percentiel (-11.0% t.o.v. mediaan van € 4.471/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 7.370 |
|---|---|
| Dichtheid | 20001 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 262.000 deze listing +100% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 86% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.7 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990322
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Korf Montessori — 0.48 km · 36 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peutermontessori — 0.52 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Kousar Tropical — 0.24 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Delfshaven Rotterdam — 0.3 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Spangen — 0.7 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Erasmus Medisch Centrum — 1.54 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Delfshaven — 0.24 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Tai Wah — 0.25 km · 30 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 111.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 132 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.112 per jaar (~€ 176/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.682 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1716 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~528 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 493 m³ |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Baljuwplein 62 Provenierswijk | 99 | D | € 499.500 |
+€ 26.730
3 stap(pen)
|
€ 526.230 | +€ 1.230 | |
| Samuel Mullerstraat 29 Nieuwe Westen | 114 | C | € 500.000 |
+€ 22.800
2 stap(pen)
|
€ 522.800 | € -2.200 | |
| De Savornin Lohmanlaan 99 Bergpolder | 113 | C | € 500.000 |
+€ 22.600
2 stap(pen)
|
€ 522.600 | € -2.400 | |
| Duizendschoonstraat 22 Hillegersberg Zuid | 102 | D | € 500.000 |
+€ 27.540
3 stap(pen)
|
€ 527.540 | +€ 2.540 | |
| Gordelweg 205 Bergpolder | 100 | C | € 500.000 |
+€ 20.000
2 stap(pen)
|
€ 520.000 | € -5.000 | |
| Schieveenstraat 47 Liskwartier | 99 | C | € 500.000 |
+€ 19.800
2 stap(pen)
|
€ 519.800 | € -5.200 | |
| Sint-Jacobstraat 223 Stadsdriehoek | 104 | C | € 495.000 |
+€ 20.800
2 stap(pen)
|
€ 515.800 | € -9.200 | |
| Boezemkade 327 Rubroek | 101 | A | € 549.000 | +€ 0 | € 549.000 | +€ 24.000 | |
| Nobelstraat 93 Blijdorp | 101 | C | € 479.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 499.200 | € -25.800 | |
| Weena 913 Cs Kwartier | 133 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | € -26.000 | |
| Italiaansestraat 41 Oud Mathenesse | 134 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -30.000 | |
| Brielselaan 20 Tarwewijk | 108 | A+ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Cittersstraat 36 Nieuwe Westen | 130 | 5 | D | € 535.000 | € 4.115 |
| Italiaansestraat 41 Oud Mathenesse | 134 | 5 | A | € 495.000 | € 3.694 |
| Jan Pettersonstraat 13 Oud IJsselmonde | 129 | 5 | A | € 575.000 | € 4.457 |
| Statenweg 55 Blijdorp | 120 | 5 | G | € 575.000 | € 4.792 |
| Weena 913 Cs Kwartier | 133 | 4 | A | € 499.000 | € 3.752 |
| Kerstant van den Bergelaan 47 Hillegersberg Noord | 137 | 6 | D | € 585.000 | € 4.270 |
| Stadhoudersweg 96 Blijdorp | 127 | 4 | C | € 595.000 | € 4.685 |
| Streksingel 175 Hillegersberg Noord | 126 | 4 | A | € 599.500 | € 4.758 |
| Samuel Mullerstraat 29 Nieuwe Westen | 114 | 5 | C | € 500.000 | € 4.386 |
| Herman Costerstraat 49 Afrikaanderwijk | 127 | 6 | A | € 400.000 | € 3.150 |
| Aelbrechtskade 135 Nieuwe Westen | 118 | 5 | A | € 395.000 | € 3.347 |
| Boerenhoek 72 Hoogvliet Zuid | 128 | 4 | B | € 389.000 | € 3.039 |