Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 192 m² |
| Perceel | 508 m² |
| Kamers | 8 (6 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Makelaar Martijn Willems (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 24 houses in Land van Cuijk met 134–249 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+8.3% t.o.v. mediaan van € 3.841/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Tulpenboom
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Tulpenboom 2 | 167 | A | € 749.000 | € 4.485 |
Buurt in cijfers — Land van Cuijk
| Inwoners | 7.210 |
|---|---|
| Dichtheid | 3138 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 402.000 deze listing +99% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 27% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU19820807
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Waai — 0.23 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.26 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Medipoort — 1.22 km |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Traverse — 1.22 km |
| OV-station | Cuijk — 1.85 km |
| Restaurant | Restaurant Van der Valk — 0.78 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.815 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 165.000 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 192 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.920 per jaar (~€ 160/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.975 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1344 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~192 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HoogRendement (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 838 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 8 kamers (6 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Land van Cuijk
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Langenboomseweg 122 Langenboom buitengebied | 195 | A | € 749.000 |
+€ 58.500
3 stap(pen)
|
€ 807.500 | +€ 8.500 | |
| Lange Schoolstraat 57 Sint Hubert buitengebied | 135 | F | € 685.000 |
+€ 90.450
8 stap(pen)
|
€ 775.450 | € -23.550 | |
| Jan van Daalstraat 42 Beers kern | 232 | B | € 615.000 |
+€ 95.120
4 stap(pen)
|
€ 710.120 | € -88.880 | |
| Sering 23 Cuijk Heeswijkse Kampen | 197 | A | € 629.000 |
+€ 59.100
3 stap(pen)
|
€ 688.100 | € -110.900 |
Alle vergelijkbare woningen (5)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Langenboomseweg 122 Langenboom buitengebied | 195 | 7 | A | € 749.000 | € 3.841 |
| Sering 23 Cuijk Heeswijkse Kampen | 197 | 7 | A | € 629.000 | € 3.193 |
| Van Steenhuijsstraat 37 Oploo | 165 | 8 | D | € 465.000 | € 2.818 |
| Jan van Daalstraat 42 Beers kern | 232 | 7 | B | € 615.000 | € 2.651 |
| Lange Schoolstraat 57 Sint Hubert buitengebied | 135 | 9 | F | € 685.000 | € 5.074 |