house · resale
IJsselstroom 21
2721AW Zoetermeer · Stromenbuurt-Zuidwest · wijk Oosterheem · Zoetermeer
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 162 m² |
| Perceel | 254 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Schieland Borsboom NVM Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 32 houses in Zoetermeer met 113–210 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 78e percentiel (+21.3% t.o.v. mediaan van € 4.047/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zoetermeer
| Inwoners | 1.285 |
|---|---|
| Dichtheid | 8776 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 455.000 deze listing +75% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 49% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.7 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06371106
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Oranjerie — 0.61 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ALDI — 0.38 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Oosterheem — 0.41 km |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Oosterheem — 0.42 km |
| Ziekenhuis | HagaZiekenhuis Zoetermeer — 3.16 km |
| OV-station | Oosterheem — 0.34 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Tot zo! — 0.37 km · 3 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.795 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 166.304 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 162 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.944 per jaar (~€ 162/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.957 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1458 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~324 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2005 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Mansarde dak bedekt met pannen |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, heteluchtverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Intergas HR 36/30 (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 652 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zoetermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marsmanhove 75 Hovenbuurt midden-West | 153 | C | € 785.000 |
+€ 58.140
4 stap(pen)
|
€ 843.140 | +€ 48.140 | |
| Agaat 27 Stenenbuurt-Noord | 143 | A | € 689.000 |
+€ 25.740
2 stap(pen)
|
€ 714.740 | € -80.260 | |
| Basalt 95 Stenenbuurt-Zuid | 183 | B | € 845.000 |
+€ 53.070
3 stap(pen)
|
€ 898.070 | +€ 103.070 | |
| Broekwegkade 217 De Leyens-Centrum | 160 | C | € 619.000 |
+€ 60.800
4 stap(pen)
|
€ 679.800 | € -115.200 | |
| Kadelaan 133 Kadebuurt-West | 155 | A | € 650.000 |
+€ 27.900
2 stap(pen)
|
€ 677.900 | € -117.100 | |
| Dr. J. W. Paltelaan 26 Dichtersbuurt | 125 | C | € 625.000 |
+€ 47.500
4 stap(pen)
|
€ 672.500 | € -122.500 | |
| Madeira 3 Eilandenbuurt-Noordoost | 187 | A | € 885.000 |
+€ 33.660
2 stap(pen)
|
€ 918.660 | +€ 123.660 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Behrenslijn 15 Lijnenbuurt | 160 | 5 | C | € 945.000 | € 5.906 |
| Kadelaan 133 Kadebuurt-West | 155 | 5 | A | € 650.000 | € 4.194 |
| Marsmanhove 75 Hovenbuurt midden-West | 153 | 4 | C | € 785.000 | € 5.131 |
| Van Alkemadehof 50 Palenstein-Zuid | 155 | 5 | A+++ | € 599.500 | € 3.868 |
| Agaat 27 Stenenbuurt-Noord | 143 | 5 | A | € 689.000 | € 4.818 |
| Broekwegkade 217 De Leyens-Centrum | 160 | 6 | C | € 619.000 | € 3.869 |
| Basalt 95 Stenenbuurt-Zuid | 183 | 6 | B | € 845.000 | € 4.617 |
| Oostvoornestraat 1 Zuid-Hollandbuurt-Noordmidden | 181 | 5 | A | € 995.000 | € 5.497 |
| Streefkerkstraat 70 Zuid-Hollandbuurt-Zuidoost | 148 | 6 | A+ | € 599.000 | € 4.047 |
| Madeira 3 Eilandenbuurt-Noordoost | 187 | 6 | A | € 885.000 | € 4.733 |
| Moldaustroom 75 Stromenbuurt-Zuidoost | 143 | 6 | A+ | € 575.000 | € 4.021 |
| Woudlaan 19 Houtbuurt-West | 142 | 6 | A | € 575.000 | € 4.049 |