house · resale
Dintelstraat 27
3812KL Amersfoort · Rivierenbuurt-West · wijk Soesterkwartier · Amersfoort
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 90 m² |
| Perceel | 99 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Visie Makelaardij - Amersfoort (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 30 houses in Amersfoort met 62–117 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 66e percentiel (+9.7% t.o.v. mediaan van € 5.315/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amersfoort
| Inwoners | 1.280 |
|---|---|
| Dichtheid | 6844 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 386.000 deze listing +36% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 49% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03070301
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Magneet — 0.24 km · 17 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.26 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Soesterkwartier — 0.12 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezond Noordewier — 0.11 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Meander Medisch Centrum Amersfoort — 1.17 km |
| OV-station | Amersfoort Centraal — 1.09 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Citroen & Peper — 0.09 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.506 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 111.957 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 90 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.440 per jaar (~€ 120/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.626 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1170 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~360 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1935 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 321 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amersfoort
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| De Vlijtstraat 6 Willem III | 95 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € 0 | |
| Sikkelkruid 14 Kruidenbuurt | 103 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € 0 | |
| Willem Mertenspad 22 Elly Takmastraat e.o. | 115 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € 0 | |
| Kruiskamp 70 Kruiskamp-Noord | 100 | C | € 499.000 |
+€ 20.000
2 stap(pen)
|
€ 519.000 | € -6.000 | |
| Rodderikweg 7 Queekhoven e.o. | 108 | A | € 519.000 | +€ 0 | € 519.000 | € -6.000 | |
| Elsenburg 11 Camera Obscurastraat e.o. | 111 | B | € 519.000 |
+€ 12.210
1 stap(pen)
|
€ 531.210 | +€ 6.210 | |
| Grebbestraat 6 Rivierenbuurt-Oost | 84 | D | € 489.000 |
+€ 22.680
3 stap(pen)
|
€ 511.680 | € -13.320 | |
| Geallieerdenstraat 39 Rustenburg-Noord | 88 | B | € 500.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 509.680 | € -15.320 | |
| Trompstraat 52 Kruiskamp-Noord | 86 | C | € 525.000 |
+€ 17.200
2 stap(pen)
|
€ 542.200 | +€ 17.200 | |
| Van Bemmelstraat 98 Verhoevenstraat e.o. | 89 | E | € 525.000 |
+€ 29.370
4 stap(pen)
|
€ 554.370 | +€ 29.370 | |
| Straat van Corsica 145 De Bron-Noord | 110 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -30.000 | |
| Kattenbroekerpoort 4 Stadskwartier | 117 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -30.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Geallieerdenstraat 39 Rustenburg-Noord | 88 | 5 | B | € 500.000 | € 5.682 |
| Berkelstraat 14 Rivierenbuurt-West | 90 | 5 | C | € 575.000 | € 6.389 |
| De Vlijtstraat 6 Willem III | 95 | 5 | A | € 525.000 | € 5.526 |
| Waalstraat 13 Rivierenbuurt-Oost | 96 | 5 | C | € 595.000 | € 6.198 |
| Van Bemmelstraat 98 Verhoevenstraat e.o. | 89 | 4 | E | € 525.000 | € 5.899 |
| Van Doesburgstraat 31 Architectenbuurt-West | 92 | 4 | A+++ | € 489.000 | € 5.315 |
| Trompstraat 52 Kruiskamp-Noord | 86 | 4 | C | € 525.000 | € 6.105 |
| Kruiskamp 70 Kruiskamp-Noord | 100 | 5 | C | € 499.000 | € 4.990 |
| Grebbestraat 6 Rivierenbuurt-Oost | 84 | 4 | D | € 489.000 | € 5.821 |
| Geallieerdenstraat 17 Rustenburg-Noord | 87 | 4 | C | € 450.000 | € 5.172 |
| Lorentzstraat 13 Leusderkwartier-Oost | 97 | 4 | G | € 575.000 | € 5.928 |
| Sikkelkruid 14 Kruidenbuurt | 103 | 4 | A | € 525.000 | € 5.097 |