databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Mammoetveld 30

8017MA Zwolle · Schellerlanden · wijk Wijk 50 Schelle · Zwolle

€ 325.000
€ 4.062 / m²
80 3kamers C
Foto 1 van Mammoetveld 30 Foto 2 van Mammoetveld 30 Foto 3 van Mammoetveld 30 Foto 4 van Mammoetveld 30 Foto 5 van Mammoetveld 30 Foto 6 van Mammoetveld 30 Foto 7 van Mammoetveld 30 Foto 8 van Mammoetveld 30 Foto 9 van Mammoetveld 30 Foto 10 van Mammoetveld 30 Foto 11 van Mammoetveld 30 Foto 12 van Mammoetveld 30

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.80 m²
Kamers3 (2 slaap)
EnergielabelC
Statusnone
Op funda sinds
Makelaar ZuidZijde & NoordZijde Makelaars (NVM)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 10 apartments in Zwolle met 56–104 m².

Onder de markt. Deze woning zit in het 20e percentiel (-6.1% t.o.v. mediaan van € 4.327/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Zwolle

Inwoners2.550
Dichtheid3547 per km²
Gem. huishoudensgrootte2.1
Gemiddelde WOZ (buurt) € 423.000 deze listing -23% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt32%
Afstand basisschool0.3 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts0.7 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU01935030 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school o.b.s. De Octopus — 0.1 km · 21 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Partou — 0.42 km · 2 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Albert Heijn — 0.77 km · 7 totaal binnen zoekradius
Apotheek Boots Apotheek Zwolle Zuid — 0.67 km · 4 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsenpraktijk Berkenhove — 0.92 km · 4 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Isala — 2.87 km
OV-station Zwolle — 1.66 km · 3 totaal binnen zoekradius
Restaurant Sing-Long restaurant — 0.53 km · 3 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.552 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 70.652 per jaar
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 80 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 2.000 per jaar (~€ 167/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.719 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1760 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~720 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 720 per jaar en 720 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1989
BouwBestaande bouw
Soort objectPortiekflat (appartement)
DakPlat dak
IsolatieDakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energielabel (officieel)C
Inhoud258 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sindsMei 12, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Zwolle

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label C te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Bosboom Toussaintstraat 36 Wipstrik-Noord 83 G € 315.000 +€ 16.600
4 stap(pen)
  • G→F: € 2.490 (kierdichting, basis isolatie)
  • F→E: € 3.320 (vloer- of dakisolatie)
  • E→D: € 4.980 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 5.810 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 331.600 +€ 6.600
Van Nispensingel 61 Oldenelerbroek 72 A € 350.000 +€ 0 € 350.000 +€ 25.000
Sichtermanmarke 90 Oldenelerbroek 65 A € 300.000 +€ 0 € 300.000 € -25.000
Hogenkampsweg 175 Hogenkamp 68 E € 283.000 +€ 8.840
2 stap(pen)
  • E→D: € 4.080 (vloer + dak isolatie)
  • D→C: € 4.760 (spouwmuur- + vloerisolatie)
€ 291.840 € -33.160
Telemannstraat 89 Holtenbroek III 67 C € 275.000 +€ 0 € 275.000 € -50.000

Alle vergelijkbare woningen (9)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Van Nispensingel 61 Oldenelerbroek 72 3 A € 350.000 € 4.861
Bosboom Toussaintstraat 36 Wipstrik-Noord 83 4 G € 315.000 € 3.795
De Goeijenmarke 98 Oldenelerbroek 80 3 C € 409.000 € 5.112
Hogenkampsweg 175 Hogenkamp 68 3 E € 283.000 € 4.162
Telemannstraat 89 Holtenbroek III 67 3 C € 275.000 € 4.104
Sichtermanmarke 90 Oldenelerbroek 65 3 A € 300.000 € 4.615
Telemannstraat 199 Holtenbroek III 65 3 D € 245.000 € 3.769
Van Hornmarke 2 Oldenelerlanden-Oost 97 4 A € 498.000 € 5.134
Händellaan 499 Holtenbroek IV 104 3 B € 450.000 € 4.327