Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 80 m² |
| Perceel | 92 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | LEF Makelaars & Taxateurs (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 34 houses in Utrecht met 56–104 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 91e percentiel (+22.4% t.o.v. mediaan van € 6.485/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Croesestraat
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Croesestraat 84 | 100 | C | € 619.000 | € 6.190 |
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 9.155 |
|---|---|
| Dichtheid | 12813 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 487.000 deze listing +30% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 54% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440812
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.34 km · 39 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf Waterpret — 0.31 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.3 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Hwa Sheng — 0.2 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | de Greev — 0.1 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Diakonessenhuis — 1.6 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Vaartsche Rijn — 0.48 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | WT Urban Cafe & Kitchen — 0.24 km · 32 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.032 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 138.043 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 80 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.000 per jaar (~€ 167/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.199 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1760 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~720 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 720 per jaar en 720 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1912 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel en elektrische boiler |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 322 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 14, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Goedestraat 67 Wittevrouwen | 97 | E | € 629.000 |
+€ 12.610
2 stap(pen)
|
€ 641.610 | +€ 6.610 | |
| Bolstraat 93 Oudwijk | 97 | D | € 615.000 |
+€ 6.790
1 stap(pen)
|
€ 621.790 | € -13.210 | |
| Zilvergeldstraat 31 Pijlsweerd-Noord | 73 | A | € 595.000 | +€ 0 | € 595.000 | € -40.000 | |
| Bollenhofsestraat 113 Wittevrouwen | 73 | D | € 585.000 |
+€ 5.110
1 stap(pen)
|
€ 590.110 | € -44.890 | |
| Troelstralaan 74 Staatsliedenbuurt | 95 | A++ | € 575.000 | +€ 0 | € 575.000 | € -60.000 | |
| Bataviastraat 5 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 86 | A | € 569.000 | +€ 0 | € 569.000 | € -66.000 | |
| Eikstraat 3 Oudwijk | 77 | D | € 550.000 |
+€ 5.390
1 stap(pen)
|
€ 555.390 | € -79.610 | |
| Balistraat 19 Lombok-Oost | 82 | C | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -85.000 | |
| Mierikswortelstraat 60 Parkwijk-Zuid | 94 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | € -85.000 | |
| Ferdinand Bolstraat 27 Schildersbuurt | 68 | E | € 535.000 |
+€ 8.840
2 stap(pen)
|
€ 543.840 | € -91.160 | |
| Pippelingstraat 26 Ondiep | 81 | B | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -110.000 | |
| Westfalen 60 Lunetten-Zuid | 86 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | € -110.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Balistraat 19 Lombok-Oost | 82 | 4 | C | € 550.000 | € 6.707 |
| Eikstraat 3 Oudwijk | 77 | 4 | D | € 550.000 | € 7.143 |
| Pippelingstraat 26 Ondiep | 81 | 4 | B | € 525.000 | € 6.481 |
| Bataviastraat 5 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 86 | 4 | A | € 569.000 | € 6.616 |
| Zilvergeldstraat 31 Pijlsweerd-Noord | 73 | 4 | A | € 595.000 | € 8.151 |
| Bollenhofsestraat 113 Wittevrouwen | 73 | 4 | D | € 585.000 | € 8.014 |
| Westfalen 60 Lunetten-Zuid | 86 | 4 | A | € 525.000 | € 6.105 |
| Abeelstraat 19 Ondiep | 72 | 3 | D | € 475.000 | € 6.597 |
| Ferdinand Bolstraat 27 Schildersbuurt | 68 | 3 | E | € 535.000 | € 7.868 |
| Olmstraat 15 Ondiep | 69 | 3 | C | € 495.000 | € 7.174 |
| Hofnarlaan 13 Nieuw Hoograven-Zuid | 79 | 4 | C | € 445.000 | € 5.633 |
| Anna Blamanstraat 14 Het Zand-West | 90 | 4 | A | € 525.000 | € 5.833 |