house · resale
Reigerpark 36
1444AB Purmerend · Overwhere-Noord · wijk Wijk 02 Overwhere · Purmerend
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 151 m² |
| Perceel | 700 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | F |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Kocken Makelaars, welkom thuis! (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 46 houses in Purmerend met 105–196 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 32e percentiel (-2.9% t.o.v. mediaan van € 4.090/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Purmerend
| Inwoners | 5.790 |
|---|---|
| Dichtheid | 5249 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 332.000 deze listing +81% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04390204
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Klim-op school — 0.14 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peuterspeelzaal Klein Duimpje — 0.14 km |
| Supermarkt | PLUS — 0.12 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek De Meeuw — 0.31 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Balk — 0.2 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Dijklander Ziekenhuis — 2.39 km |
| OV-station | Purmerend Overwhere — 1.22 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Golden Garden — 0.15 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.864 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 130.435 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel F en 151 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 6.795 per jaar (~€ 566/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.430 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~6040 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~2718 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 4.379 per jaar en 4077 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1974 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bungalow, vrijstaande woning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Remeha (gas gestookt uit 2013, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | F |
| Inhoud | 664 m³ |
| Tuin | Tuin rondom |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Purmerend
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label F te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |