house · resale
Eikebladvlinder 46
7534LE Enschede · Eilermarke · wijk Wijk 08 Glanerbrug en omgeving · Enschede
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 132 m² |
| Perceel | 228 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Thoma Post Makelaars Enschede (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 59 houses in Enschede met 92–171 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+0.9% t.o.v. mediaan van € 3.378/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Enschede
| Inwoners | 2.005 |
|---|---|
| Dichtheid | 6496 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 389.000 deze listing +16% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 24% |
| Afstand basisschool | 1.3 km |
| Afstand supermarkt | 1.1 km |
| Afstand huisarts | 1.3 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01530805
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Basisschool De Troubadour — 0.79 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.67 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Eekmaat — 0.81 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsengroep Glanerbrug — 0.82 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | St. Antonius-Hospital — 4.07 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Glanerbrug — 1.27 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Restaurant de Twentse Es — 0.69 km · 4 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 95.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 132 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.112 per jaar (~€ 176/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.324 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1716 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~528 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2002 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Dwarskap |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel en open haard |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 465 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Enschede
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grimberghoek 24 Helmerhoek-Noord | 123 | C | € 425.000 |
+€ 24.600
2 stap(pen)
|
€ 449.600 | € -400 | |
| Warenveldehoek 42 Helmerhoek-Zuid | 124 | A | € 448.000 | +€ 0 | € 448.000 | € -2.000 | |
| Heidevlinder 62 Eilermarke | 130 | A+ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -25.000 | |
| Hertsmuntlaan 13 Eekmaat West | 125 | A+ | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -25.000 | |
| Theo van Doesburgstraat 27 't Zwering | 116 | A | € 419.000 | +€ 0 | € 419.000 | € -31.000 | |
| Kolmschotlanden 37 Stroinkslanden Noord-West | 135 | B | € 400.000 |
+€ 14.850
1 stap(pen)
|
€ 414.850 | € -35.150 | |
| Roessinghsbleekweg 92 Walhof-Roessingh | 146 | B | € 475.000 |
+€ 16.060
1 stap(pen)
|
€ 491.060 | +€ 41.060 | |
| Reygershöftehoek 62 Helmerhoek-Noord | 132 | A+ | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 49.000 | |
| Keteldiepstraat 68 Deppenbroek | 159 | A | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 49.000 | |
| Perikplein 107 Getfert | 129 | A++ | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | € -50.000 | |
| Walkottelanden 71 Stroinkslanden Noord-Oost | 111 | C | € 375.000 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 397.200 | € -52.800 | |
| Dahliastraat 105 Ribbelt-Ribbelerbrink | 108 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | € -61.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Heidevlinder 62 Eilermarke | 130 | 5 | A+ | € 425.000 | € 3.269 |
| Atletenstraat 65 Hogeland-Zuid | 129 | 5 | D | € 485.000 | € 3.760 |
| Hertsmuntlaan 13 Eekmaat West | 125 | 5 | A+ | € 425.000 | € 3.400 |
| Kolmschotlanden 37 Stroinkslanden Noord-West | 135 | 5 | B | € 400.000 | € 2.963 |
| Perikplein 107 Getfert | 129 | 5 | A++ | € 400.000 | € 3.101 |
| Warenveldehoek 42 Helmerhoek-Zuid | 124 | 5 | A | € 448.000 | € 3.613 |
| Grimberghoek 24 Helmerhoek-Noord | 123 | 5 | C | € 425.000 | € 3.455 |
| Utrechtlaan 100 Cromhoffsbleek-Kotman | 137 | 5 | A | € 515.000 | € 3.759 |
| Zeelandstraat 4 Cromhoffsbleek-Kotman | 135 | 5 | A | € 539.000 | € 3.993 |
| Faberstraat 16 Ribbelt-Ribbelerbrink | 134 | 6 | F | € 475.000 | € 3.545 |
| Roessinghsbleekweg 92 Walhof-Roessingh | 146 | 5 | B | € 475.000 | € 3.253 |
| De Triomfboog 30 Horstlanden-Stadsweide | 133 | 5 | A | € 549.000 | € 4.128 |