Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 53 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | De Keizer makelaars Utrecht (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 43 apartments in Utrecht met 37–68 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 62e percentiel (+4.9% t.o.v. mediaan van € 6.923/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 4.220 |
|---|---|
| Dichtheid | 10862 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 351.000 deze listing +10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 67% |
| Afstand basisschool | 0.8 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440721
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Het Rotsoord — 0.22 km · 33 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Jutter — 0.61 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Lidl — 0.2 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Pluymaekers — 0.68 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | de Greev — 0.58 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Diakonessenhuis — 1.25 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Utrecht Vaartsche Rijn — 0.49 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Le:en — 0.21 km · 30 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.838 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 83.696 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 53 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.325 per jaar (~€ 110/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.948 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1166 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~477 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 477 per jaar en 477 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1965 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Driedubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Nefit Proline Next HRC24 CW3 Open (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 168 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bladstraat 15 Wittevrouwen | 54 | D | € 385.000 |
+€ 3.780
1 stap(pen)
|
€ 388.780 | +€ 3.780 | |
| Maliebaan 53 Buiten Wittevrouwen | 53 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 4.000 | |
| Cornelis Mertenssstraat 15 Julianapark en omgeving | 61 | D | € 375.000 |
+€ 4.270
1 stap(pen)
|
€ 379.270 | € -5.730 | |
| Bloesemstraat 26 Oudwijk | 53 | A+ | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 10.000 | |
| Burgemeester van Tuyllkade 125 Schaakbuurt en omgeving | 49 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -10.000 | |
| Eyckenstein 66 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 59 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -10.000 | |
| Albatrosstraat 47 Watervogelbuurt | 62 | C | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 10.000 | |
| Adriaanstraat 41 Buiten Wittevrouwen | 44 | C | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -10.000 | |
| Gazellestraat 88 Bokkenbuurt | 68 | A | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | € -10.000 | |
| Acaciastraat 9 2e Daalsebuurt en omgeving | 57 | D | € 395.000 |
+€ 3.990
1 stap(pen)
|
€ 398.990 | +€ 13.990 | |
| Eduard Verkadelaan 37 Rijnsweerd | 63 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 15.000 | |
| Burgemeester Norbruislaan 272 Zuilen-Noord | 68 | E | € 350.000 |
+€ 8.840
2 stap(pen)
|
€ 358.840 | € -26.160 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bloesemstraat 26 Oudwijk | 53 | 3 | A+ | € 395.000 | € 7.453 |
| Laan van Nieuw-Guinea 119 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 54 | 3 | E | € 350.000 | € 6.481 |
| Marnixlaan 85 Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. | 52 | 3 | D | € 350.000 | € 6.731 |
| Johannes van Andelstraat 9 Julianapark en omgeving | 52 | 3 | F | € 335.000 | € 6.442 |
| Hendrika van Tussenbroekplantsoen 6 Halve Maan-Zuid | 57 | 3 | E | € 425.000 | € 7.456 |
| Maliebaan 53 Buiten Wittevrouwen | 53 | 2 | A | € 389.000 | € 7.340 |
| Bladstraat 15 Wittevrouwen | 54 | 2 | D | € 385.000 | € 7.130 |
| Linnaeusstraat 58 Elinkwijk en omgeving | 52 | 2 | D | € 350.000 | € 6.731 |
| Amsterdamsestraatweg 831 Zuilen-Noord | 51 | 2 | A | € 350.000 | € 6.863 |
| Minahassastraat 46 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 55 | 2 | C | € 350.000 | € 6.364 |
| Lange Jansstraat 24 Domplein, Neude, Janskerkhof | 51 | 2 | D | € 349.500 | € 6.853 |
| Acaciastraat 9 2e Daalsebuurt en omgeving | 57 | 2 | D | € 395.000 | € 6.930 |