Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 148 m² |
| Perceel | 427 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Oosting Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 12 houses in Midden-Drenthe met 103–192 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 25e percentiel (-5.7% t.o.v. mediaan van € 3.226/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Midden-Drenthe
| Inwoners | 9.345 |
|---|---|
| Dichtheid | 1670 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 320.000 deze listing +41% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 40% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.9 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU17310000
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Harm Smeenge — 0.1 km · 7 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Lidl — 0.25 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Beilen — 0.93 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | The Booster — 0.42 km · 6 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 96.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 148 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.960 per jaar (~€ 247/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.395 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2516 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~888 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 592 per jaar en 592 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1992 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 576 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Midden-Drenthe
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Julianastraat 8 Beilen | 133 | D | € 429.000 |
+€ 21.280
2 stap(pen)
|
€ 450.280 | +€ 280 | |
| Boerkamp 52 Westerbork | 138 | C | € 439.000 |
+€ 12.420
1 stap(pen)
|
€ 451.420 | +€ 1.420 | |
| Brunstingerstraat 36 Beilen | 104 | E | € 450.000 |
+€ 22.880
3 stap(pen)
|
€ 472.880 | +€ 22.880 | |
| Tramweg 2 Smilde-Centrum | 138 | E | € 375.000 |
+€ 30.360
3 stap(pen)
|
€ 405.360 | € -44.640 | |
| Diepmaat 13 Westerbork | 164 | A | € 509.000 | +€ 0 | € 509.000 | +€ 59.000 |
Alle vergelijkbare woningen (6)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Tramweg 2 Smilde-Centrum | 138 | 4 | E | € 375.000 | € 2.717 |
| Boerkamp 52 Westerbork | 138 | 5 | C | € 439.000 | € 3.181 |
| Julianastraat 8 Beilen | 133 | 5 | D | € 429.000 | € 3.226 |
| Diepmaat 13 Westerbork | 164 | 5 | A | € 509.000 | € 3.104 |
| Westerkampen 3 Elp | 161 | 4 | A | € 669.000 | € 4.155 |
| Brunstingerstraat 36 Beilen | 104 | 5 | E | € 450.000 | € 4.327 |