databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Dijkstraat 102

6828JS Arnhem · Boulevardwijk · wijk Spijkerkwartier · Arnhem

€ 295.000
€ 4.470 / m²
66 3kamers B
Foto 1 van Dijkstraat 102 Foto 2 van Dijkstraat 102 Foto 3 van Dijkstraat 102 Foto 4 van Dijkstraat 102 Foto 5 van Dijkstraat 102 Foto 6 van Dijkstraat 102 Foto 7 van Dijkstraat 102 Foto 8 van Dijkstraat 102 Foto 9 van Dijkstraat 102 Foto 10 van Dijkstraat 102 Foto 11 van Dijkstraat 102 Foto 12 van Dijkstraat 102

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.66 m²
Kamers3 (2 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 25 apartments in Arnhem met 46–85 m².

Rond mediaan. Deze woning zit in het 52e percentiel (+3.6% t.o.v. mediaan van € 4.313/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Arnhem

Inwoners2.030
Dichtheid11954 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.4
Gemiddelde WOZ (buurt) € 353.000 deze listing -16% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt69%
Afstand basisschool0.5 km
Afstand supermarkt0.6 km
Afstand huisarts0.6 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU02020212 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school (naamloos) — 0.13 km · 15 totaal binnen zoekradius
Supermarkt PLUS — 0.33 km · 14 totaal binnen zoekradius
Apotheek Musis Gezondheidscentrum — 0.32 km · 5 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Huisartsen Musis Westerkade — 0.57 km · 3 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis Pro Persona GGZ — 1.98 km · 3 totaal binnen zoekradius
OV-station Arnhem Velperpoort — 0.55 km · 5 totaal binnen zoekradius
Restaurant Arnhems Proeflokaal — 0.24 km · 109 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 1.408 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 63.043 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 5.000 extra leenruimte
vanwege energielabel B
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 66 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.320 per jaar (~€ 110/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 1.518 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1122 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~396 m³ per jaar
Bij upgrade naar label A bespaar je ~€ 264 per jaar en 264 kg CO2. Bekijk verbouwkosten →

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1955
BouwBestaande bouw
Soort objectPortiekflat (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDakisolatie en muurisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelRemeha (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Energielabel (officieel)B
Inhoud173 m³
Indeling3 kamers (2 slaapkamers)
Op funda sindsMei 12, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Arnhem

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label B te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Ir J.P. van Muijlwijkstraat 286 Hommelstraat 73 A € 295.000 +€ 0 € 295.000 € 0
Terneuzenstraat 163 De Laar-Oost 65 C € 295.000 +€ 5.850
1 stap(pen)
  • C→B: € 5.850 (+ HR++ glas)
€ 300.850 +€ 5.850
Oostburgwal 23 De Laar-Oost 67 B € 289.000 +€ 0 € 289.000 € -6.000
Utrechtseweg 114 Lombok 60 C € 298.000 +€ 5.400
1 stap(pen)
  • C→B: € 5.400 (+ HR++ glas)
€ 303.400 +€ 8.400
Gele Rijders Plein 27 Janssingel 53 D € 295.000 +€ 8.480
2 stap(pen)
  • D→C: € 3.710 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 4.770 (+ HR++ glas)
€ 303.480 +€ 8.480
Javastraat 21 Klarendal-Zuid 69 C € 280.000 +€ 6.210
1 stap(pen)
  • C→B: € 6.210 (+ HR++ glas)
€ 286.210 € -8.790
Utrechtsestraat 55 Utrechtsestraat 72 C € 299.000 +€ 6.480
1 stap(pen)
  • C→B: € 6.480 (+ HR++ glas)
€ 305.480 +€ 10.480
Doorwerthlaan 37 Over het Lange Water 71 C € 275.000 +€ 6.390
1 stap(pen)
  • C→B: € 6.390 (+ HR++ glas)
€ 281.390 € -13.610
Van Lawick van Pabststraat 103 Burgemeesterswijk 76 D € 299.000 +€ 12.160
2 stap(pen)
  • D→C: € 5.320 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.840 (+ HR++ glas)
€ 311.160 +€ 16.160
Huissensestraat 143 Groene Weide 70 D € 265.000 +€ 11.200
2 stap(pen)
  • D→C: € 4.900 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 6.300 (+ HR++ glas)
€ 276.200 € -18.800
Gildemeestersplein 70 Winkelcentrum 81 B € 269.000 +€ 0 € 269.000 € -26.000
Aagtekerkesingel 24 De Laar-Oost 54 C € 259.500 +€ 4.860
1 stap(pen)
  • C→B: € 4.860 (+ HR++ glas)
€ 264.360 € -30.640

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Terneuzenstraat 163 De Laar-Oost 65 3 C € 295.000 € 4.538
Oostburgwal 23 De Laar-Oost 67 3 B € 289.000 € 4.313
Javastraat 21 Klarendal-Zuid 69 3 C € 280.000 € 4.058
Doorwerthlaan 37 Over het Lange Water 71 3 C € 275.000 € 3.873
Utrechtseweg 114 Lombok 60 3 C € 298.000 € 4.967
Loplein 32 't Duifje 66 3 F € 240.000 € 3.636
Spijkerstraat 148 Spijkerbuurt 67 3 E € 350.000 € 5.224
Ir J.P. van Muijlwijkstraat 286 Hommelstraat 73 3 A € 295.000 € 4.041
Huissensestraat 143 Groene Weide 70 2 D € 265.000 € 3.786
Utrechtsestraat 55 Utrechtsestraat 72 2 C € 299.000 € 4.153
Van Lawick van Pabststraat 103 Burgemeesterswijk 76 3 D € 299.000 € 3.934
Lange Wal 46 Presikhaaf III 59 3 C € 217.500 € 3.686