databuurt cijfers per buurt
10046 listings 335 gemeenten snapshot

apartment · resale

Rustenburgerdwarsstraat 2

1074JJ Amsterdam · Willibrordusbuurt · wijk Nieuwe Pijp · Amsterdam

€ 795.000
€ 7.794 / m²
102 4kamers A
Foto 1 van Rustenburgerdwarsstraat 2 Foto 2 van Rustenburgerdwarsstraat 2 Foto 3 van Rustenburgerdwarsstraat 2 Foto 4 van Rustenburgerdwarsstraat 2 Foto 5 van Rustenburgerdwarsstraat 2 Foto 6 van Rustenburgerdwarsstraat 2 Foto 7 van Rustenburgerdwarsstraat 2 Foto 8 van Rustenburgerdwarsstraat 2 Foto 9 van Rustenburgerdwarsstraat 2 Foto 10 van Rustenburgerdwarsstraat 2 Foto 11 van Rustenburgerdwarsstraat 2 Foto 12 van Rustenburgerdwarsstraat 2

Kenmerken

Typeapartment (resale)
Woonopp.102 m²
Kamers4 (3 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 239 apartments in Amsterdam met 71–132 m².

Rond mediaan. Deze woning zit in het 49e percentiel (-0.2% t.o.v. mediaan van € 7.812/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Andere woningen in Rustenburgerdwarsstraat

Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.

AdresLabel Vraagprijs€/m²
Rustenburgerdwarsstraat 12 51 A € 475.000 € 9.314

Buurt in cijfers — Amsterdam

Inwoners2.675
Dichtheid25007 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.5
Gemiddelde WOZ (buurt) € 505.000 deze listing +57% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt74%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.3 km
Afstand huisarts0.5 km
Afstand kinderdagverblijf0.3 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU0363KF04 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school Individueel Voortgezet Kunstzinnig Onderwijs — 0.13 km · 43 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Het Elfenbankje — 0.28 km · 4 totaal binnen zoekradius
Supermarkt Stadsmarkt De Pijp — 0.13 km · 41 totaal binnen zoekradius
Apotheek Van Wou Apotheek — 0.5 km · 14 totaal binnen zoekradius
Huisartsenpraktijk Ubbens & Statius Muller, huisartsen — 0.27 km · 9 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis OLVG, locatie Oost — 0.91 km · 4 totaal binnen zoekradius
OV-station Wibautstraat — 0.56 km · 23 totaal binnen zoekradius
Restaurant Firma Pekelhaaring — 0.1 km · 223 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 3.795 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 170.652 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Nee (boven NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 102 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.632 per jaar (~€ 136/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 3.931 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1326 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~408 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1997
BouwBestaande bouw
Soort objectPortiekwoning (appartement)
DakPlat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
IsolatieDubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelIntergas Komi Kompakt HR (gas gestookt combiketel uit 2014, huur)
Energielabel (officieel)A
Inhoud376 m³
Indeling4 kamers (3 slaapkamers)
Op funda sindsMei 13, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Libau-eiland 65 Houthavens-West 90 A++ € 795.000 +€ 0 € 795.000 € 0
Churchill-laan 197 Wielingenbuurt 90 C € 775.000 +€ 18.000
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.100 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 9.900 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 793.000 € -2.000
Burmandwarsstraat 1 Weesperzijde-Midden/Zuid 106 A € 799.000 +€ 0 € 799.000 +€ 4.000
Kerkstraat 210 Vijzelstraatbuurt 100 A € 800.000 +€ 0 € 800.000 +€ 5.000
Van Hallstraat 17 Westerstaatsman 92 C € 785.000 +€ 18.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.280 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.120 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 803.400 +€ 8.400
Uiterwaardenstraat 4 Rijnbuurt-Oost 98 C € 785.000 +€ 19.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.820 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.780 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 804.600 +€ 9.600
Bestevâerstraat 105 Landlust-Zuid 101 B € 795.000 +€ 11.110
1 stap(pen)
  • B→A: € 11.110 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 806.110 +€ 11.110
Paramaribostraat 105 Paramariboplein e.o. 98 C € 795.000 +€ 19.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.820 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.780 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 814.600 +€ 19.600
Paramaribostraat 68 Paramariboplein e.o. 98 C € 795.000 +€ 19.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.820 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.780 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 814.600 +€ 19.600
Churchill-laan 17 Scheldebuurt-Oost 92 D € 750.000 +€ 24.840
3 stap(pen)
  • D→C: € 6.440 (spouwmuur- + vloerisolatie)
  • C→B: € 8.280 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.120 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 774.840 € -20.160
Fraunhoferstraat 18 Middenmeer-Zuid 112 C € 750.000 +€ 22.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 10.080 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.320 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 772.400 € -22.600
Van Effenstraat 1 Bellamybuurt-Zuid 102 C € 750.000 +€ 20.400
2 stap(pen)
  • C→B: € 9.180 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 11.220 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 770.400 € -24.600

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Afrikanerplein 5 Transvaalbuurt-West 102 4 D € 835.000 € 8.186
Van Effenstraat 1 Bellamybuurt-Zuid 102 4 C € 750.000 € 7.353
Kattenburgerstraat 248 Kattenburg 103 4 A € 750.000 € 7.282
Paramaribostraat 105 Paramariboplein e.o. 98 4 C € 795.000 € 8.112
Paramaribostraat 68 Paramariboplein e.o. 98 4 C € 795.000 € 8.112
Burmandwarsstraat 1 Weesperzijde-Midden/Zuid 106 4 A € 799.000 € 7.538
Uiterwaardenstraat 4 Rijnbuurt-Oost 98 4 C € 785.000 € 8.010
Beukenweg 8 Oosterparkbuurt-Zuidwest 106 4 C € 835.000 € 7.877
Ferdinand Bolstraat 111 Sarphatiparkbuurt 108 4 C € 800.000 € 7.407
Waterspiegelplein 34 GWL-terrein 98 4 A+ € 725.000 € 7.398
Haparandaweg 752 Houthavens-West 102 4 A+ € 895.000 € 8.775
Postjesweg 116 Orteliusbuurt-Zuid 98 4 A € 875.000 € 8.929