Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 74 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Atta Makelaars (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 144 apartments in Rotterdam met 51–96 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 91e percentiel (+33.1% t.o.v. mediaan van € 5.078/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Noordsingel
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Noordsingel 274 | 58 | A++ | € 395.000 | € 6.810 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 4.070 |
|---|---|
| Dichtheid | 10989 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 347.000 deze listing +44% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 80% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.4 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990515
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Zadkine — 0.34 km · 36 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | De Klimop Oude Noorden — 0.61 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | ALDI — 0.27 km · 33 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Walenburg — 0.27 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Rotterdam Noord — 0.52 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Franciscus Gasthuis — 1.4 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Rotterdam Centraal — 0.68 km · 27 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Angelo Betti — 0.2 km · 71 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 102.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 30.000 extra leenruimte vanwege energielabel A++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A++ en 74 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 888 per jaar (~€ 74/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.461 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~666 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~148 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Driedubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gehele vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A2 |
| Inhoud | 239 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bijlwerffstraat 25 Blijdorp | 84 | A | € 485.000 |
+€ 15.120
2 stap(pen)
|
€ 500.120 | +€ 120 | |
| Helen Suzmanhof 142 Afrikaanderwijk | 81 | A+ | € 495.000 |
+€ 8.100
1 stap(pen)
|
€ 503.100 | +€ 3.100 | |
| Rakstraat 18 Nieuw Crooswijk | 84 | A | € 480.000 |
+€ 15.120
2 stap(pen)
|
€ 495.120 | € -4.880 | |
| Kruisplein 862 Cool | 67 | A+ | € 486.000 |
+€ 6.700
1 stap(pen)
|
€ 492.700 | € -7.300 | |
| Westplein 71 Nieuwe Werk | 81 | A | € 495.000 |
+€ 14.580
2 stap(pen)
|
€ 509.580 | +€ 9.580 | |
| Malvastraat 12 Hillegersberg Zuid | 80 | B | € 465.000 |
+€ 23.200
3 stap(pen)
|
€ 488.200 | € -11.800 | |
| Van der Horststraat 6 Blijdorp | 66 | C | € 449.500 |
+€ 25.080
4 stap(pen)
|
€ 474.580 | € -25.420 | |
| Zijl 1 Stadsdriehoek | 81 | D | € 430.000 |
+€ 36.450
5 stap(pen)
|
€ 466.450 | € -33.550 | |
| Weena 33 Cs Kwartier | 87 | A | € 450.000 |
+€ 15.660
2 stap(pen)
|
€ 465.660 | € -34.340 | |
| Scheepmakerskade 21 Stadsdriehoek | 75 | C | € 425.000 |
+€ 28.500
4 stap(pen)
|
€ 453.500 | € -46.500 | |
| Berkelselaan 70 Liskwartier | 65 | C | € 425.000 |
+€ 24.700
4 stap(pen)
|
€ 449.700 | € -50.300 | |
| Honingerdijk 57 Struisenburg | 85 | A | € 425.000 |
+€ 15.300
2 stap(pen)
|
€ 440.300 | € -59.700 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Scheepmakerskade 21 Stadsdriehoek | 75 | 3 | C | € 425.000 | € 5.667 |
| Hondiusstraat 10 Middelland | 74 | 3 | A | € 415.000 | € 5.608 |
| Paradijslaan 130 Nieuw Crooswijk | 72 | 3 | A | € 415.000 | € 5.764 |
| Jufferstraat 21 Stadsdriehoek | 72 | 3 | A | € 595.000 | € 8.264 |
| Nolensstraat 79 Blijdorp | 73 | 3 | C | € 399.500 | € 5.473 |
| Gaffelstraat 56 Oude Westen | 74 | 3 | B | € 395.000 | € 5.338 |
| Elektroweg 268 Hillegersberg Zuid | 79 | 3 | A | € 410.000 | € 5.190 |
| Zijl 1 Stadsdriehoek | 81 | 3 | D | € 430.000 | € 5.309 |
| Van der Horststraat 6 Blijdorp | 66 | 3 | C | € 449.500 | € 6.811 |
| Zonnebloemstraat 44 Hillegersberg Zuid | 69 | 3 | C | € 399.500 | € 5.790 |
| Malvastraat 12 Hillegersberg Zuid | 80 | 4 | B | € 465.000 | € 5.812 |
| Rakstraat 18 Nieuw Crooswijk | 84 | 3 | A | € 480.000 | € 5.714 |