apartment · resale
Halfrond 68
3071PP Rotterdam · Kop van Zuid - Entrepot · wijk Feijenoord · Rotterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 93 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lokkerbol NVM Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 155 apartments in Rotterdam met 65–120 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 45e percentiel (-1.1% t.o.v. mediaan van € 4.785/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 8.950 |
|---|---|
| Dichtheid | 15320 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 395.000 deze listing +11% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 68% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.2 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991079
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Sagenn — 0.15 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | BSO Prinsjes en Prinsesjes — 0.62 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo — 0.09 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.24 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Gezondheidscentrum Afrikaanderwijk — 1.02 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | De Gezichtskliniek — 0.97 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Wilhelminaplein — 0.46 km · 24 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | oKay — 0.05 km · 36 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.101 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 94.565 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 93 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.860 per jaar (~€ 155/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.256 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1581 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~558 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 372 per jaar en 372 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1995 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | 2022 (gas gestookt uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 279 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jacob van Akenstraat 132 Het Lage Land | 100 | E | € 419.000 |
+€ 22.000
3 stap(pen)
|
€ 441.000 | +€ 1.000 | |
| Zijl 1 Stadsdriehoek | 81 | D | € 430.000 |
+€ 12.960
2 stap(pen)
|
€ 442.960 | +€ 2.960 | |
| Gordelweg 71 Liskwartier | 96 | C | € 435.000 |
+€ 8.640
1 stap(pen)
|
€ 443.640 | +€ 3.640 | |
| Walenburgerweg 103 Blijdorp | 93 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 5.000 | |
| Spangesekade 50 Spangen | 100 | A+ | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | +€ 5.000 | |
| Woelwijkstraat 54 Oude Noorden | 89 | C | € 425.000 |
+€ 8.010
1 stap(pen)
|
€ 433.010 | € -6.990 | |
| Weena 33 Cs Kwartier | 87 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 10.000 | |
| Banierstraat 33 Agniesebuurt | 91 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 10.000 | |
| Gordelweg 124 Bergpolder | 97 | B | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 10.000 | |
| Kapelstraat 109 Delfshaven | 98 | C | € 449.000 |
+€ 4.410
1 stap(pen)
|
€ 453.410 | +€ 13.410 | |
| Cargadoorskade 79 Kop van Zuid - Entrepot | 96 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -15.000 | |
| Drinkwaterweg 535 De Esch | 87 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | € -15.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Walenburgerweg 103 Blijdorp | 93 | 3 | A | € 445.000 | € 4.785 |
| Brielselaan 18 Tarwewijk | 92 | 3 | A+ | € 420.000 | € 4.565 |
| Boulevard 5 Rozenburg | 95 | 3 | B | € 459.000 | € 4.832 |
| Gordelweg 71 Liskwartier | 96 | 3 | C | € 435.000 | € 4.531 |
| Cargadoorskade 79 Kop van Zuid - Entrepot | 96 | 3 | A | € 425.000 | € 4.427 |
| Bentinckplein 100 Blijdorp | 92 | 3 | C | € 475.000 | € 5.163 |
| Jacques Dutilhweg 701 's-Gravenland | 93 | 3 | A | € 399.000 | € 4.290 |
| Kapelstraat 109 Delfshaven | 98 | 3 | C | € 449.000 | € 4.582 |
| Librijesteeg 239 Stadsdriehoek | 89 | 3 | A | € 475.000 | € 5.337 |
| Berkelselaan 181 Liskwartier | 89 | 3 | A | € 475.000 | € 5.337 |
| Weena 33 Cs Kwartier | 87 | 3 | A | € 450.000 | € 5.172 |
| Drinkwaterweg 535 De Esch | 87 | 3 | A | € 425.000 | € 4.885 |