Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 68 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | D&S Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 124 apartments in Rotterdam met 47–88 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 24e percentiel (-12.9% t.o.v. mediaan van € 5.190/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Schiedamseweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Schiedamseweg 256 | 66 | C | € 329.000 | € 4.985 |
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 7.565 |
|---|---|
| Dichtheid | 15403 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 299.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 77% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05990321
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Shri Saraswatie School — 0.26 km · 31 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Peutermontessori — 0.37 km |
| Supermarkt | Dirk — 0.11 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Cohen Apotheek — 0.02 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsen Mathenesse — 0.52 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Erasmus Medisch Centrum — 1.88 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Delfshaven — 0.36 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | New Wokki — 0.19 km · 22 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.468 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 62.500 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 68 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 952 per jaar (~€ 79/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.547 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~748 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~204 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1912 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekwoning (appartement) |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (Kombi Komapkt HRE 28/24A) (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 220 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nassauhaven 314 Feijenoord | 73 | B | € 295.000 |
+€ 13.870
2 stap(pen)
|
€ 308.870 | +€ 1.370 | |
| Philip Vingboonsstraat 32 Het Lage Land | 64 | G | € 275.000 |
+€ 30.720
7 stap(pen)
|
€ 305.720 | € -1.780 | |
| Roemeensestraat 12 Oud Mathenesse | 76 | G | € 275.000 |
+€ 36.480
7 stap(pen)
|
€ 311.480 | +€ 3.980 | |
| Schiekade 21 Provenierswijk | 62 | C | € 298.000 |
+€ 17.360
3 stap(pen)
|
€ 315.360 | +€ 7.860 | |
| Zestienhovensekade 377 Overschie | 60 | C | € 299.000 |
+€ 16.800
3 stap(pen)
|
€ 315.800 | +€ 8.300 | |
| Lange Hilleweg 408 Bloemhof | 76 | C | € 295.000 |
+€ 21.280
3 stap(pen)
|
€ 316.280 | +€ 8.780 | |
| Nassauhaven 332 Feijenoord | 73 | C | € 300.000 |
+€ 17.155
3 stap(pen)
|
€ 317.155 | +€ 9.655 | |
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | F | € 295.000 |
+€ 28.350
6 stap(pen)
|
€ 323.350 | +€ 15.850 | |
| Pompenburg 310 Oude Noorden | 65 | A+ | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 17.500 | |
| Zonnebloemstraat 22 Hillegersberg Zuid | 61 | G | € 259.000 |
+€ 29.280
7 stap(pen)
|
€ 288.280 | € -19.220 | |
| Cornelis Heinricksestraat 48 Groot IJsselmonde | 69 | E | € 259.500 |
+€ 28.290
5 stap(pen)
|
€ 287.790 | € -19.710 | |
| Gordelweg 54 Liskwartier | 66 | B | € 315.000 |
+€ 12.540
2 stap(pen)
|
€ 327.540 | +€ 20.040 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Schiedamseweg 256 Bospolder | 66 | 3 | C | € 329.000 | € 4.985 |
| Pompenburg 310 Oude Noorden | 65 | 3 | A+ | € 325.000 | € 5.000 |
| Margrietstraat 16 Hillegersberg Zuid | 64 | 3 | D | € 325.000 | € 5.078 |
| Schout Heynricstraat 50 Agniesebuurt | 67 | 3 | D | € 350.000 | € 5.224 |
| Nassauhaven 332 Feijenoord | 73 | 3 | C | € 300.000 | € 4.110 |
| Herman Robbersstraat 110 Rubroek | 66 | 3 | D | € 350.000 | € 5.303 |
| Teldersweg 253 Schiebroek | 63 | 3 | F | € 295.000 | € 4.683 |
| Nassauhaven 314 Feijenoord | 73 | 3 | B | € 295.000 | € 4.041 |
| Philip Vingboonsstraat 32 Het Lage Land | 64 | 3 | G | € 275.000 | € 4.297 |
| Cornelis Heinricksestraat 48 Groot IJsselmonde | 69 | 3 | E | € 259.500 | € 3.761 |
| Schiekade 21 Provenierswijk | 62 | 3 | C | € 298.000 | € 4.806 |
| Ruivenplantsoen 28 Oude Noorden | 67 | 3 | A | € 365.000 | € 5.448 |