apartment · resale
Stadhoudersring 368
2713GM Zoetermeer · Driemanspolder-Zuid · wijk Driemanspolder · Zoetermeer
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 96 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Frank Miller Makelaars (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 15 apartments in Zoetermeer met 67–124 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 13e percentiel (-20.9% t.o.v. mediaan van € 4.348/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zoetermeer
| Inwoners | 1.560 |
|---|---|
| Dichtheid | 7370 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.0 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 308.000 deze listing +7% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 19% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU06370403
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Oranje Nassau College — 0.48 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Hoogvliet — 0.37 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.82 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Entree — 0.32 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | HagaZiekenhuis Zoetermeer — 2.36 km |
| OV-station | Driemanspolder — 0.38 km · 20 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Sari — 0.31 km · 9 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.575 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 71.739 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 96 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.400 per jaar (~€ 200/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.775 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~2112 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~864 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 864 per jaar en 864 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1970 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Grotendeels dubbelglas en muurisolatie |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Elektrische boiler (huur) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 317 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zoetermeer
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nieuwlandstraat 126 Zuid-Hollandbuurt-Noordmidden | 77 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | € -5.000 | |
| Vondelstraat 50 Dichtersbuurt | 69 | G | € 300.000 |
+€ 13.800
4 stap(pen)
|
€ 313.800 | € -16.200 | |
| Belvédèrebos 54 Bossenbuurt hoog-Oost | 90 | D | € 300.000 |
+€ 6.300
1 stap(pen)
|
€ 306.300 | € -23.700 | |
| Hoevenbos 61 Bossenbuurt hoog-Noord | 93 | F | € 340.000 |
+€ 15.810
3 stap(pen)
|
€ 355.810 | +€ 25.810 | |
| Du Meelaan 416 Palenstein-West | 76 | A | € 365.000 | +€ 0 | € 365.000 | +€ 35.000 | |
| Akkerdreef 281 Akkersbuurt-Oost | 88 | B | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 45.000 | |
| Diepenbrockrode 18 Rodenbuurt-West | 113 | C | € 375.000 | +€ 0 | € 375.000 | +€ 45.000 | |
| Vondelstraat 42 Dichtersbuurt | 69 | E | € 275.000 |
+€ 8.970
2 stap(pen)
|
€ 283.970 | € -46.030 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Hoevenbos 61 Bossenbuurt hoog-Noord | 93 | 4 | F | € 340.000 | € 3.656 |
| Akkerdreef 281 Akkersbuurt-Oost | 88 | 4 | B | € 375.000 | € 4.261 |
| Belvédèrebos 54 Bossenbuurt hoog-Oost | 90 | 3 | D | € 300.000 | € 3.333 |
| Berlijnstraat 181 Centrum-Oost | 92 | 3 | A | € 425.000 | € 4.620 |
| Diepenbrockrode 18 Rodenbuurt-West | 113 | 4 | C | € 375.000 | € 3.319 |
| Zonnebloemtuin 12 Tuinenbuurt | 84 | 4 | A+++ | € 425.000 | € 5.060 |
| Zonnebloemtuin 10 Tuinenbuurt | 87 | 4 | A+++ | € 455.000 | € 5.230 |
| Europaweg 50 Schouwenbuurt-Zuid | 91 | 3 | B | € 450.000 | € 4.945 |
| Nieuwlandstraat 126 Zuid-Hollandbuurt-Noordmidden | 77 | 3 | A | € 325.000 | € 4.221 |
| Du Meelaan 416 Palenstein-West | 76 | 3 | A | € 365.000 | € 4.803 |
| Zonnebloemtuin 11 Tuinenbuurt | 74 | 3 | A+++ | € 399.000 | € 5.392 |
| Vondelstraat 42 Dichtersbuurt | 69 | 4 | E | € 275.000 | € 3.986 |