Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 106 m² |
| Perceel | 130 m² |
| Kamers | 6 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | BMV Makelaars (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 38 houses in Arnhem met 74–137 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 34e percentiel (-4.5% t.o.v. mediaan van € 3.929/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Arnhem
| Inwoners | 4.435 |
|---|---|
| Dichtheid | 3545 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 335.000 deze listing +19% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 45% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 1.3 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 1.0 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU02022318
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | (naamloos) — 0.19 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Zuider Service Apotheek Rijkerswoerd — 0.56 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Brouwer & Truin — 0.28 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Rijnstate Elst — 3.78 km |
| OV-station | Arnhem Zuid — 2.67 km |
| Restaurant | China City — 0.6 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.898 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 84.239 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 106 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.696 per jaar (~€ 141/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.039 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1378 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~424 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1989 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2004, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 362 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Arnhem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Koewei 8 Elderhof | 109 | C | € 375.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 396.800 | € -700 | |
| Multatulihof 12 Rijkerswoerd-Oost | 113 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | +€ 1.500 | |
| Simon Vestdijksingel 149 Rijkerswoerd-Oost | 120 | A | € 400.000 | +€ 0 | € 400.000 | +€ 2.500 | |
| Hofsingel 54 't Duifje | 120 | B | € 375.000 |
+€ 13.200
1 stap(pen)
|
€ 388.200 | € -9.300 | |
| Schuttersbergplein 38 Geitenkamp | 90 | B | € 375.000 |
+€ 9.900
1 stap(pen)
|
€ 384.900 | € -12.600 | |
| Wildenborglaan 21 Over het Lange Water | 115 | C | € 389.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 412.000 | +€ 14.500 | |
| Oosterhoutstraat 79 De Laar-West | 130 | A | € 415.000 | +€ 0 | € 415.000 | +€ 17.500 | |
| Alkmaarsingel 328 Elderhof | 108 | C | € 400.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 421.600 | +€ 24.100 | |
| Stadhoudersstraat 102 Arnhemse Broek | 129 | A | € 425.000 | +€ 0 | € 425.000 | +€ 27.500 | |
| Darwinstraat 18 Rijkerswoerd-West | 100 | B | € 420.000 |
+€ 11.000
1 stap(pen)
|
€ 431.000 | +€ 33.500 | |
| Koewei 20 Elderhof | 125 | A | € 432.500 | +€ 0 | € 432.500 | +€ 35.000 | |
| Grevelingen 16 Presikhaaf II | 115 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | +€ 52.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Koewei 8 Elderhof | 109 | 6 | C | € 375.000 | € 3.440 |
| Alkmaarsingel 328 Elderhof | 108 | 5 | C | € 400.000 | € 3.704 |
| Grevelingen 16 Presikhaaf II | 115 | 6 | A | € 450.000 | € 3.913 |
| Schijndelstraat 47 De Laar-West | 103 | 5 | C | € 435.000 | € 4.223 |
| Darwinstraat 18 Rijkerswoerd-West | 100 | 5 | B | € 420.000 | € 4.200 |
| Multatulihof 12 Rijkerswoerd-Oost | 113 | 5 | A | € 399.000 | € 3.531 |
| Wildenborglaan 21 Over het Lange Water | 115 | 5 | C | € 389.000 | € 3.383 |
| Brunelsingel 50 Malburgen-West | 118 | 6 | A | € 465.000 | € 3.941 |
| Dianaplantsoen 15 Schuytgraaf-Centrum | 112 | 5 | A+ | € 475.000 | € 4.241 |
| Bella Vista 21 Terrein ENKA | 107 | 5 | A | € 495.000 | € 4.626 |
| Simon Vestdijksingel 149 Rijkerswoerd-Oost | 120 | 5 | A | € 400.000 | € 3.333 |
| Hofsingel 54 't Duifje | 120 | 5 | B | € 375.000 | € 3.125 |