house · resale
Derde Oosterparklaan 35
3541SC Utrecht · Hoge Weide · wijk Wijk 09 Leidsche Rijn · Utrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 130 m² |
| Perceel | 125 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Beumer De Meern (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 84 houses in Utrecht met 91–169 m².
Rond mediaan. Deze woning zit in het 54e percentiel (+2.2% t.o.v. mediaan van € 5.492/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 3.920 |
|---|---|
| Dichtheid | 10926 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 3.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 673.000 deze listing +8% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 36% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 1.5 km |
| Afstand huisarts | 1.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03440933
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | R. K. Basisschool Op De Groene Alm — 0.16 km · 27 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou — 0.75 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Jumbo Foodmarkt — 1.0 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | FLeiR Apotheek Leidsche Rijn Centrum — 0.95 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Orthopedagogisch Centrum Leidsche Rijn — 0.77 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 1.72 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Station Leidsche Rijn — 0.93 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Het Blauwe Huis — 0.49 km · 18 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.485 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 154.348 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 130 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.820 per jaar (~€ 152/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.637 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1430 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~390 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 475 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Weerschijnvlinder 71 Parkwijk-Noord | 132 | A+ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -5.000 | |
| Kalmoesweg 6 Hoge Weide | 140 | A++++ | € 725.000 | +€ 0 | € 725.000 | € -5.000 | |
| Theo van Doesburgstraat 58 Het Zand-West | 141 | A+ | € 735.000 | +€ 0 | € 735.000 | +€ 5.000 | |
| Surinamestraat 123 Laan van Nieuw-Guinea, Spinozaweg e.o. | 119 | B | € 700.000 |
+€ 22.610
2 stap(pen)
|
€ 722.610 | € -7.390 | |
| Händelstraat 12 Oog in Al | 120 | D | € 675.000 |
+€ 42.000
4 stap(pen)
|
€ 717.000 | € -13.000 | |
| Jopie Huismanstraat 153 Het Zand-West | 136 | A | € 699.000 |
+€ 10.880
1 stap(pen)
|
€ 709.880 | € -20.120 | |
| Ondiep 112 Ondiep | 119 | A | € 700.000 |
+€ 9.520
1 stap(pen)
|
€ 709.520 | € -20.480 | |
| Dudoksingel 7 Het Zand-West | 127 | A | € 695.000 |
+€ 10.160
1 stap(pen)
|
€ 705.160 | € -24.840 | |
| Stekkaspad 13 Het Zand-Oost | 122 | A | € 695.000 |
+€ 9.760
1 stap(pen)
|
€ 704.760 | € -25.240 | |
| Triumphperenlaan 25 Vleuterweide-Zuid | 135 | A | € 689.000 |
+€ 10.800
1 stap(pen)
|
€ 699.800 | € -30.200 | |
| Vitóriadreef 43 Vechtzoom-zuid | 130 | A+ | € 697.500 | +€ 0 | € 697.500 | € -32.500 | |
| Spieghelstraat 1 Dichterswijk | 112 | E | € 650.000 |
+€ 45.920
5 stap(pen)
|
€ 695.920 | € -34.080 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Weerschijnvlinder 71 Parkwijk-Noord | 132 | 5 | A+ | € 725.000 | € 5.492 |
| Wevelaan 53 Tuindorp-Oost | 127 | 5 | B | € 750.000 | € 5.906 |
| Theetuinlaan 11 Vleuterweide-Zuid | 131 | 5 | A | € 685.000 | € 5.229 |
| Conferenceperenlaan 14 Vleuterweide-Zuid | 131 | 5 | A | € 675.000 | € 5.153 |
| Jopie Huismanstraat 153 Het Zand-West | 136 | 5 | A | € 699.000 | € 5.140 |
| Claudiuslaan 125 Veldhuizen | 132 | 5 | A | € 650.000 | € 4.924 |
| Zwanebloem 9 Veldhuizen | 133 | 5 | A++ | € 650.000 | € 4.887 |
| Seizoentuinenlaan 13 Vleuterweide-Zuid | 134 | 5 | A+ | € 650.000 | € 4.851 |
| Sparrendaal 32 Vleuterweide-Noord/Oost/Centrum | 123 | 5 | A | € 679.000 | € 5.520 |
| Stekkaspad 13 Het Zand-Oost | 122 | 5 | A | € 695.000 | € 5.697 |
| Kalmoesweg 6 Hoge Weide | 140 | 5 | A++++ | € 725.000 | € 5.179 |
| Eikstraat 47 Oudwijk | 130 | 5 | A | € 849.000 | € 6.531 |