Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 131 m² |
| Perceel | 147 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Bon & Breed Makelaardij (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 63 houses in Haarlem met 91–170 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-8.5% t.o.v. mediaan van € 6.048/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Haarlem
| Inwoners | 380 |
|---|---|
| Dichtheid | 2612 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 754.000 deze listing -4% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 13% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.2 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.8 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03921803
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Rudolf Steinerschool — 0.44 km · 27 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | ADL Supermarkten — 0.5 km · 14 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek Spaarne Gasthuis - Haarlem Zuid — 0.99 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Spaarne Huisartsen — 0.81 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Spaarne Gasthuis Zuid — 0.96 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Heemstede-Aerdenhout — 2.26 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Watermeterfabriek — 0.37 km · 7 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.461 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 155.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 131 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.096 per jaar (~€ 175/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.636 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1703 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~524 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2006 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met overig |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Cv-ketel, zonneboiler en zonnecollectoren |
| CV-ketel | Atag (gas gestookt uit 2019, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 520 m³ |
| Tuin | Achtertuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Haarlem
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rijksstraatweg 463 Rivierenbuurt | 126 | B | € 695.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 708.860 | € -16.140 | |
| Soutmanstraat 16 Frans Halsbuurt | 115 | C | € 750.000 |
+€ 23.000
2 stap(pen)
|
€ 773.000 | +€ 48.000 | |
| Kloosterstraat 75 De Goede Hoop | 124 | A | € 775.000 | +€ 0 | € 775.000 | +€ 50.000 | |
| Oudeweg 83 Sportliedenbuurt | 122 | A | € 669.000 | +€ 0 | € 669.000 | € -56.000 | |
| Jan Luykenstraat 104 Roemer Visscherbuurt | 105 | A | € 669.000 | +€ 0 | € 669.000 | € -56.000 | |
| Dr. Schaepmanstraat 52 Potgieterbuurt | 113 | D | € 625.000 |
+€ 30.510
3 stap(pen)
|
€ 655.510 | € -69.490 | |
| Blauwe Tramstraat 41 Natuurkundigenbuurt-oost | 121 | A | € 800.000 | +€ 0 | € 800.000 | +€ 75.000 | |
| Spaarnhovenstraat 4 Weltevredenbuurt | 111 | C | € 625.000 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 647.200 | € -77.800 | |
| Burgwal 23 Burgwal | 101 | C | € 785.000 |
+€ 20.200
2 stap(pen)
|
€ 805.200 | +€ 80.200 | |
| Kerklaan 5 Oud Spaarndam | 133 | D | € 800.000 |
+€ 35.910
3 stap(pen)
|
€ 835.910 | +€ 110.910 | |
| Wouwermanstraat 30 Kleverpark-zuid | 107 | E | € 575.000 |
+€ 35.310
4 stap(pen)
|
€ 610.310 | € -114.690 | |
| Korte Wolstraat 9 Vijfhoek | 108 | C | € 825.000 |
+€ 21.600
2 stap(pen)
|
€ 846.600 | +€ 121.600 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Rijksstraatweg 463 Rivierenbuurt | 126 | 5 | B | € 695.000 | € 5.516 |
| Kerklaan 5 Oud Spaarndam | 133 | 5 | D | € 800.000 | € 6.015 |
| Kloosterstraat 75 De Goede Hoop | 124 | 5 | A | € 775.000 | € 6.250 |
| Oudeweg 83 Sportliedenbuurt | 122 | 5 | A | € 669.000 | € 5.484 |
| Zaanenlaan 99 Bomenbuurt-west | 134 | 5 | E | € 850.000 | € 6.343 |
| Blauwe Tramstraat 41 Natuurkundigenbuurt-oost | 121 | 5 | A | € 800.000 | € 6.612 |
| Kamerlingh Onnesstraat 62 Natuurkundigenbuurt-west | 138 | 5 | A | € 875.000 | € 6.341 |
| Elsa Brändströmstraat 190 Erasmusbuurt | 126 | 5 | A | € 565.000 | € 4.484 |
| Duiveland 52 Saeftinge-Nemelaar | 133 | 5 | B | € 550.000 | € 4.135 |
| Soutmanstraat 16 Frans Halsbuurt | 115 | 5 | C | € 750.000 | € 6.522 |
| Bisschop Luwunstraat 4 Zuiderpolder-zuid | 119 | 5 | A | € 600.000 | € 5.042 |
| Elsa Brändströmstraat 13 Erasmusbuurt | 126 | 5 | C | € 545.000 | € 4.325 |