Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 110 m² |
| Perceel | 129 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VLIEG Makelaars Zaanstad OG (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 58 houses in Zaanstad met 77–143 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 37e percentiel (-4.9% t.o.v. mediaan van € 4.521/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Zaanstad
| Inwoners | 6.055 |
|---|---|
| Dichtheid | 2165 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.2 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 433.000 deze listing +9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 37% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.6 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04797120
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Regenboog — 0.44 km · 3 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Vomar — 0.06 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Grand Cafe Assumburg — 0.14 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.258 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 100.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 110 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.760 per jaar (~€ 147/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.405 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1430 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~440 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1995 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak bedekt met pannen |
| Isolatie | Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Atag A203c (gas gestookt combiketel uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 380 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Zaanstad
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teresjkowastraat 61 Noorderham | 115 | B | € 460.000 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 472.650 | € -350 | |
| Petronella Moensstraat 8 Westerwatering Noord | 112 | C | € 450.000 |
+€ 22.400
2 stap(pen)
|
€ 472.400 | € -600 | |
| Beekdal 11 Waterrijk | 119 | A | € 474.500 | +€ 0 | € 474.500 | +€ 1.500 | |
| Koningsdiep 11 Kalf | 110 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 2.000 | |
| Tamboerijnhof 15 Rooswijk | 97 | D | € 450.000 |
+€ 26.190
3 stap(pen)
|
€ 476.190 | +€ 3.190 | |
| Lindenlaan 21 Bomenbuurt | 92 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -8.000 | |
| Weiver 35 Zuiderhoofdbuurt | 94 | G | € 425.000 |
+€ 37.600
6 stap(pen)
|
€ 462.600 | € -10.400 | |
| Kalf 474 Kalf Noord | 111 | B | € 450.000 |
+€ 12.210
1 stap(pen)
|
€ 462.210 | € -10.790 | |
| Stationsstraat 46 Oud West | 95 | D | € 459.000 |
+€ 25.650
3 stap(pen)
|
€ 484.650 | +€ 11.650 | |
| Leverkruidweg 48 Kogerveld | 111 | C | € 439.000 |
+€ 22.200
2 stap(pen)
|
€ 461.200 | € -11.800 | |
| Glennstraat 6 Noorderham | 121 | B | € 475.000 |
+€ 13.310
1 stap(pen)
|
€ 488.310 | +€ 15.310 | |
| Jan Windhouwerstraat 32 Rosmolenbuurt West | 99 | A+++ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 22.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Koningsdiep 11 Kalf | 110 | 5 | A | € 475.000 | € 4.318 |
| Petronella Moensstraat 8 Westerwatering Noord | 112 | 5 | C | € 450.000 | € 4.018 |
| Teresjkowastraat 61 Noorderham | 115 | 5 | B | € 460.000 | € 4.000 |
| Burgemeester Albertiplein 23 Snuiverbuurt | 110 | 5 | D | € 419.000 | € 3.809 |
| Max Havelaarstraat 7 Westerwatering Zuid | 102 | 5 | B | € 495.000 | € 4.853 |
| Overtoom 59 Westzanerpolder | 101 | 5 | C | € 525.000 | € 5.198 |
| Kalf 474 Kalf Noord | 111 | 4 | B | € 450.000 | € 4.054 |
| Leverkruidweg 48 Kogerveld | 111 | 6 | C | € 439.000 | € 3.955 |
| Kogerhout 30 Oud Koog | 119 | 5 | B | € 550.000 | € 4.622 |
| Burgemeester Waliglaan 53 Snuiverbuurt | 106 | 6 | C | € 425.000 | € 4.009 |
| Beekdal 11 Waterrijk | 119 | 6 | A | € 474.500 | € 3.987 |
| Edisonstraat 1 Wormerveer Zuid | 120 | 4 | E | € 495.000 | € 4.125 |