house · resale
Ann Burtonstraat 20
2324LD Leiden · Boshuizen · wijk Bos- en Gasthuisdistrict · Leiden
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 139 m² |
| Perceel | 147 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | i4 Housing B.V. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 19 houses in Leiden met 97–180 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 15e percentiel (-13.0% t.o.v. mediaan van € 5.250/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Leiden
| Inwoners | 4.115 |
|---|---|
| Dichtheid | 8372 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.7 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 367.000 deze listing +73% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 51% |
| Afstand basisschool | 0.6 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 0.5 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.6 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05460504
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Auris College — 0.31 km · 25 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Partou kinderopvang — 0.16 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn XL — 0.61 km · 11 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | De Luifelbaan — 0.57 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartspraktijk Piest — 0.29 km · 12 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Leids Universitair Medisch Centrum — 1.98 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | De Vink — 0.89 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Beren — 0.55 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 3.032 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 135.870 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 139 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.224 per jaar (~€ 185/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 3.217 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1807 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~556 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1991 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Plat dak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Gas gestookt combiketel, eigendom |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 438 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Leiden
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Debussystraat 39 Fortuinwijk-Noord | 134 | C | € 575.000 |
+€ 26.800
2 stap(pen)
|
€ 601.800 | € -33.200 | |
| Nesciokade 37 Haagweg-Zuid | 122 | A | € 675.000 | +€ 0 | € 675.000 | +€ 40.000 | |
| Begoniadal 13 Zijlwijk-Noord | 146 | C | € 550.000 |
+€ 29.200
2 stap(pen)
|
€ 579.200 | € -55.800 | |
| Jacob Catslaan 42 Lage Mors | 127 | A | € 695.000 | +€ 0 | € 695.000 | +€ 60.000 | |
| Zijdevlinder 6 Zijlwijk-Noord | 115 | B | € 545.000 |
+€ 12.650
1 stap(pen)
|
€ 557.650 | € -77.350 | |
| Paul Krugerstraat 7 Transvaalbuurt | 124 | D | € 475.000 |
+€ 33.480
3 stap(pen)
|
€ 508.480 | € -126.520 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Jacob Catslaan 42 Lage Mors | 127 | 6 | A | € 695.000 | € 5.472 |
| Debussystraat 39 Fortuinwijk-Noord | 134 | 5 | C | € 575.000 | € 4.291 |
| Nesciokade 37 Haagweg-Zuid | 122 | 6 | A | € 675.000 | € 5.533 |
| Begoniadal 13 Zijlwijk-Noord | 146 | 5 | C | € 550.000 | € 3.767 |
| Paul Krugerstraat 7 Transvaalbuurt | 124 | 5 | D | € 475.000 | € 3.831 |
| Zijdevlinder 6 Zijlwijk-Noord | 115 | 5 | B | € 545.000 | € 4.739 |
| Hoge Rijndijk 14 Rijndijkbuurt | 163 | 5 | F | € 795.000 | € 4.877 |
| Wasstraat 57 Burgemeesterswijk | 142 | 6 | C | € 950.000 | € 6.690 |
| Vitruviusstraat 182 Roomburg | 172 | 6 | A+ | € 795.000 | € 4.622 |
| Maredijk 147 Stationskwartier | 173 | 7 | C | € 895.000 | € 5.173 |
| Volmolengracht 21 Noordvest | 170 | 7 | B | € 950.000 | € 5.588 |
| Octavialaan 64 Roomburg | 179 | 6 | A++ | € 885.000 | € 4.944 |