apartment · resale
J.H. Hisgenpad 1022
1025WK Amsterdam · Elzenhagen-Zuid · wijk Elzenhagen · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 126 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Lunshof Makelaardij Amsterdam (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 161 apartments in Amsterdam met 88–163 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-15.4% t.o.v. mediaan van € 7.972/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in J.H. Hisgenpad
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| J.H. Hisgenpad 305 | 58 | A++ | € 475.000 | € 8.190 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.830 |
|---|---|
| Dichtheid | 6093 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.3 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 242.000 deze listing +251% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 100% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363NG02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kindercampus Mokum — 0.11 km · 26 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.6 km · 16 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Noordam Apotheek — 0.85 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Mentrum — 0.42 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | BovenIJ Ziekenhuis — 0.56 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Noord — 0.36 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Eethuis Has Bereket — 0.26 km · 12 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.058 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 176.087 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 126 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.260 per jaar (~€ 105/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.163 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~882 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~126 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Maisonnette (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 440 m³ |
| Tuin | Zonneterras |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ferdinand Bolstraat 111 Sarphatiparkbuurt | 108 | C | € 800.000 |
+€ 54.000
5 stap(pen)
|
€ 854.000 | +€ 4.000 | |
| Elckerlijcstraat 35 Erasmusparkbuurt-West | 120 | A | € 800.000 |
+€ 36.000
3 stap(pen)
|
€ 836.000 | € -14.000 | |
| Esplanade de Meer 130 Park de Meer | 129 | A | € 795.000 |
+€ 38.700
3 stap(pen)
|
€ 833.700 | € -16.300 | |
| Burmandwarsstraat 1 Weesperzijde-Midden/Zuid | 106 | A | € 799.000 |
+€ 31.800
3 stap(pen)
|
€ 830.800 | € -19.200 | |
| Karel Klinkenbergstraat 1 Overtoomse Veld-Noord | 119 | A | € 795.000 |
+€ 35.700
3 stap(pen)
|
€ 830.700 | € -19.300 | |
| Van Leijenberghlaan 2 Gelderlandpleinbuurt | 117 | A+ | € 800.000 |
+€ 25.740
2 stap(pen)
|
€ 825.740 | € -24.260 | |
| Lindenhoevestraat 61 Weespertrekvaart | 110 | A+++ | € 875.000 | +€ 0 | € 875.000 | +€ 25.000 | |
| De Lierhof 24 Delflandpleinbuurt-Oost | 118 | A | € 850.000 |
+€ 35.400
3 stap(pen)
|
€ 885.400 | +€ 35.400 | |
| Schipluidenlaan 204 Schipluidenbuurt | 121 | A | € 850.000 |
+€ 36.300
3 stap(pen)
|
€ 886.300 | +€ 36.300 | |
| Beukenweg 8 Oosterparkbuurt-Zuidwest | 106 | C | € 835.000 |
+€ 53.000
5 stap(pen)
|
€ 888.000 | +€ 38.000 | |
| Erich Salomonstraat 554 Ed Pelsterparkbuurt | 137 | A | € 765.000 |
+€ 41.100
3 stap(pen)
|
€ 806.100 | € -43.900 | |
| Fraunhoferstraat 18 Middenmeer-Zuid | 112 | C | € 750.000 |
+€ 56.000
5 stap(pen)
|
€ 806.000 | € -44.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Eef Kamerbeekstraat 294 Sportheldenbuurt | 127 | 4 | A+ | € 875.000 | € 6.890 |
| Schipluidenlaan 204 Schipluidenbuurt | 121 | 4 | A | € 850.000 | € 7.025 |
| Esplanade de Meer 130 Park de Meer | 129 | 4 | A | € 795.000 | € 6.163 |
| Jan Tooropstraat 527 Overtoomse Veld-Noord | 123 | 4 | A | € 725.000 | € 5.894 |
| Elandsstraat 24 Elandsgrachtbuurt | 118 | 4 | C | € 965.000 | € 8.178 |
| Zuid-Hollandstraat 94 Buitenveldert-Zuid-Midden | 127 | 5 | C | € 850.000 | € 6.693 |
| Hogeweg 52 Middenmeer-Noord | 115 | 4 | C | € 935.000 | € 8.130 |
| Cornelis Troostplein 4 Cornelis Troostbuurt | 117 | 4 | B | € 995.000 | € 8.504 |
| Eerste Atjehstraat 116 Timorpleinbuurt-Zuid | 114 | 4 | A | € 950.000 | € 8.333 |
| Elckerlijcstraat 35 Erasmusparkbuurt-West | 120 | 5 | A | € 800.000 | € 6.667 |
| De Lierhof 24 Delflandpleinbuurt-Oost | 118 | 3 | A | € 850.000 | € 7.203 |
| Karel Klinkenbergstraat 1 Overtoomse Veld-Noord | 119 | 3 | A | € 795.000 | € 6.681 |