Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 91 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van Herk Makelaars Capelle aan den IJssel (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 161 apartments in Rotterdam met 63–118 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 23e percentiel (-16.4% t.o.v. mediaan van € 4.798/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Rotterdam
| Inwoners | 11.170 |
|---|---|
| Dichtheid | 6928 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.8 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 286.000 deze listing +28% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 68% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05991467
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | De Pionier — 0.1 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Amazing Oriental — 0.39 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.37 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Van der Spek — 0.81 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | IJsselland Ziekenhuis — 0.82 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Oosterflank — 0.46 km · 18 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | De Beren — 0.42 km · 13 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.743 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 77.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 91 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.456 per jaar (~€ 121/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.864 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1183 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~364 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1987 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Portiekflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Stadsverwarming |
| Warm water | Stadsverwarming |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 292 m³ |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Slaghekstraat 75 Hillesluis | 99 | D | € 335.000 |
+€ 26.730
3 stap(pen)
|
€ 361.730 | € -3.270 | |
| Schieweg 244 Bergpolder | 100 | C | € 349.500 |
+€ 20.000
2 stap(pen)
|
€ 369.500 | +€ 4.500 | |
| Mauritsplaats 122 Cool | 78 | A | € 360.000 | +€ 0 | € 360.000 | € -5.000 | |
| Mathenesserstraat 128 Spangen | 93 | A | € 355.000 | +€ 0 | € 355.000 | € -10.000 | |
| Schilperoortstraat 47 Oud Charlois | 82 | E | € 325.000 |
+€ 27.060
4 stap(pen)
|
€ 352.060 | € -12.940 | |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 86 | A | € 349.000 | +€ 0 | € 349.000 | € -16.000 | |
| Strevelsweg 958 Vreewijk | 92 | B | € 375.000 |
+€ 10.120
1 stap(pen)
|
€ 385.120 | +€ 20.120 | |
| West-Kruiskade 31 Oude Westen | 84 | A | € 389.000 | +€ 0 | € 389.000 | +€ 24.000 | |
| Zestienhovensekade 97 Overschie | 93 | C | € 319.500 |
+€ 18.600
2 stap(pen)
|
€ 338.100 | € -26.900 | |
| Van der Sluysstraat 81 Provenierswijk | 79 | A | € 395.000 | +€ 0 | € 395.000 | +€ 30.000 | |
| Saenredamplein 19 Overschie | 85 | F | € 300.000 |
+€ 31.450
5 stap(pen)
|
€ 331.450 | € -33.550 | |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 90 | A | € 399.000 | +€ 0 | € 399.000 | +€ 34.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Mathenesserstraat 128 Spangen | 93 | 4 | A | € 355.000 | € 3.817 |
| Beukelaarsstraat 80 Hillesluis | 90 | 4 | A | € 399.000 | € 4.433 |
| Van Heukelomstraat 315 Het Lage Land | 88 | 4 | A | € 399.000 | € 4.534 |
| Aalscholverstraat 67 Oud Charlois | 94 | 4 | B | € 399.500 | € 4.250 |
| Woelwijkstraat 54 Oude Noorden | 89 | 4 | C | € 425.000 | € 4.775 |
| Statenweg 70 Blijdorp | 84 | 4 | C | € 395.000 | € 4.702 |
| Emmastraat 3 Overschie | 92 | 4 | B | € 299.500 | € 3.255 |
| Cleveringahof 69 Schiebroek | 98 | 4 | A | € 325.000 | € 3.316 |
| Slaghekstraat 75 Hillesluis | 99 | 4 | D | € 335.000 | € 3.384 |
| Schieweg 244 Bergpolder | 100 | 4 | C | € 349.500 | € 3.495 |
| Strevelsweg 958 Vreewijk | 92 | 3 | B | € 375.000 | € 4.076 |
| Saenredamplein 19 Overschie | 85 | 4 | F | € 300.000 | € 3.529 |