Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 57 m² |
| Kamers | 2 (1 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Brick Vastgoed BV (MZV) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 22 apartments in Eindhoven met 39–74 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 36e percentiel (-5.3% t.o.v. mediaan van € 5.466/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Eindhoven
| Inwoners | 2.975 |
|---|---|
| Dichtheid | 5898 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 328.000 deze listing -10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 59% |
| Afstand basisschool | 0.4 km |
| Afstand supermarkt | 0.4 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU07722320
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Parmant Aloysius — 0.03 km · 18 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Kinderdagverblijf "de Schatkamer" — 0.85 km |
| Supermarkt | Avantage — 0.5 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Apotheek SGE Stratum — 0.45 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk St. Lidwina — 0.33 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Anna Ziekenhuis — 2.18 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Eindhoven Centraal — 2.24 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | King Thai Restaurant — 0.23 km · 14 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.408 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 64.130 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 57 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.425 per jaar (~€ 119/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.527 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1254 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~513 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 513 per jaar en 513 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1974 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Blokverwarming |
| Warm water | Centrale voorziening |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 187 m³ |
| Indeling | 2 kamers (1 slaapkamer) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Eindhoven
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roghmanpad 6 Puttense Dreef | 51 | A | € 285.000 | +€ 0 | € 285.000 | € -10.000 | |
| Laurierstraat 88 Kruidenbuurt | 47 | A | € 285.000 | +€ 0 | € 285.000 | € -10.000 | |
| Woenselse Markt 30 Hemelrijken | 63 | C | € 309.000 | +€ 0 | € 309.000 | +€ 14.000 | |
| Herman Gorterlaan 345 Genneperzijde | 68 | E | € 269.000 |
+€ 8.840
2 stap(pen)
|
€ 277.840 | € -17.160 | |
| Cassandraplein 5 Oude Gracht-West | 46 | A | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -20.000 | |
| Schootsestraat 75 Schoot | 42 | A | € 275.000 | +€ 0 | € 275.000 | € -20.000 | |
| Herman Gorterlaan 349 Genneperzijde | 69 | E | € 265.000 |
+€ 8.970
2 stap(pen)
|
€ 273.970 | € -21.030 | |
| Hertog Hendrik van Brabantplein 26 Rochusbuurt | 52 | A | € 325.000 | +€ 0 | € 325.000 | +€ 30.000 | |
| St Trudoplein 9 Philipsdorp | 60 | D | € 325.000 |
+€ 4.200
1 stap(pen)
|
€ 329.200 | +€ 34.200 | |
| Geldropseweg 34 Rochusbuurt | 43 | E | € 250.000 |
+€ 5.590
2 stap(pen)
|
€ 255.590 | € -39.410 | |
| Hoogstraat 399 Bennekel-West, Gagelbosch | 40 | B | € 250.000 | +€ 0 | € 250.000 | € -45.000 | |
| Brahmslaan 2 Blaarthem | 43 | B | € 249.000 | +€ 0 | € 249.000 | € -46.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| St Trudoplein 9 Philipsdorp | 60 | 2 | D | € 325.000 | € 5.417 |
| Woenselse Markt 30 Hemelrijken | 63 | 2 | C | € 309.000 | € 4.905 |
| Hertog Hendrik van Brabantplein 26 Rochusbuurt | 52 | 3 | A | € 325.000 | € 6.250 |
| Roghmanpad 6 Puttense Dreef | 51 | 3 | A | € 285.000 | € 5.588 |
| Laurierstraat 88 Kruidenbuurt | 47 | 2 | A | € 285.000 | € 6.064 |
| Gerard Philipslaan 51 Philipsdorp | 51 | 2 | A | € 385.000 | € 7.549 |
| Cassandraplein 5 Oude Gracht-West | 46 | 2 | A | € 275.000 | € 5.978 |
| Herman Gorterlaan 345 Genneperzijde | 68 | 2 | E | € 269.000 | € 3.956 |
| Le Sage ten Broeklaan 9 Looiakkers | 63 | 2 | C | € 395.000 | € 6.270 |
| Herman Gorterlaan 349 Genneperzijde | 69 | 2 | E | € 265.000 | € 3.841 |
| Pioenroosstraat 2 Kerstroosplein | 68 | 3 | B | € 350.000 | € 5.147 |
| Geldropseweg 34 Rochusbuurt | 43 | 2 | E | € 250.000 | € 5.814 |