house · resale
Straat van Corsica 145
3825VB Amersfoort · De Bron-Noord · wijk Vathorst-De Bron · Amersfoort
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 110 m² |
| Perceel | 102 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Negenplus Makelaars Amersfoort (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 48 houses in Amersfoort met 77–143 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 35e percentiel (-6.4% t.o.v. mediaan van € 4.806/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Amersfoort
| Inwoners | 1.660 |
|---|---|
| Dichtheid | 8523 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 570.000 deze listing -13% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 20% |
| Afstand basisschool | 0.9 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03073000
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | ABC School De Bron — 0.29 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.65 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.79 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Medisch Centrum Vathorst — 0.81 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Meander Medisch Centrum Amersfoort — 4.48 km |
| OV-station | Amersfoort Vathorst — 0.92 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Corazon Park — 0.23 km · 8 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 110 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.760 per jaar (~€ 147/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.510 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1430 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~440 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2011 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HR Combiketel (gas gestookt uit 2011, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 388 m³ |
| Tuin | Voortuin |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amersfoort
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kattenbroekerpoort 4 Stadskwartier | 117 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Illegaliteitsweg 32 Rustenburg-Noord | 125 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € 0 | |
| Van Doesburgstraat 31 Architectenbuurt-West | 92 | A+++ | € 489.000 | +€ 0 | € 489.000 | € -6.000 | |
| Sara Burgerhartsingel 201 Queekhoven e.o. | 108 | A | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -10.000 | |
| Tenorplaats 5 Schuilenburg-Noord | 125 | B | € 495.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 508.750 | +€ 13.750 | |
| Geallieerdenstraat 39 Rustenburg-Noord | 88 | B | € 500.000 |
+€ 9.680
1 stap(pen)
|
€ 509.680 | +€ 14.680 | |
| Grebbestraat 6 Rivierenbuurt-Oost | 84 | D | € 489.000 |
+€ 22.680
3 stap(pen)
|
€ 511.680 | +€ 16.680 | |
| De Vergulde Pauw 23 Stadskwartier | 119 | B | € 500.000 |
+€ 13.090
1 stap(pen)
|
€ 513.090 | +€ 18.090 | |
| I.K. Brunelerf 20 Architectenbuurt-Oost | 109 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -20.000 | |
| Lage Geeren 26 De Brinken | 118 | A | € 515.000 | +€ 0 | € 515.000 | +€ 20.000 | |
| Kolkrijst 3 Bieshaar-Noord | 107 | C | € 450.000 |
+€ 21.400
2 stap(pen)
|
€ 471.400 | € -23.600 | |
| Rodderikweg 7 Queekhoven e.o. | 108 | A | € 519.000 | +€ 0 | € 519.000 | +€ 24.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Sara Burgerhartsingel 201 Queekhoven e.o. | 108 | 5 | A | € 485.000 | € 4.491 |
| I.K. Brunelerf 20 Architectenbuurt-Oost | 109 | 5 | A | € 475.000 | € 4.358 |
| Elsenburg 11 Camera Obscurastraat e.o. | 111 | 5 | B | € 519.000 | € 4.676 |
| Rodderikweg 7 Queekhoven e.o. | 108 | 5 | A | € 519.000 | € 4.806 |
| Kolkrijst 3 Bieshaar-Noord | 107 | 5 | C | € 450.000 | € 4.206 |
| Lage Geeren 26 De Brinken | 118 | 5 | A | € 515.000 | € 4.364 |
| De Boskamp 106 Bieshaar-Noord | 117 | 5 | C | € 445.000 | € 3.803 |
| De Vergulde Pauw 23 Stadskwartier | 119 | 5 | B | € 500.000 | € 4.202 |
| Queekhoven 43 Queekhoven e.o. | 119 | 5 | A | € 525.000 | € 4.412 |
| Kruiskamp 70 Kruiskamp-Noord | 100 | 5 | C | € 499.000 | € 4.990 |
| Muldersstraat 7 Rustenburg-Zuid | 107 | 4 | B | € 450.000 | € 4.206 |
| Willem Mertenspad 22 Elly Takmastraat e.o. | 115 | 6 | A | € 525.000 | € 4.565 |