apartment · resale
Admiraal De Ruijterweg 315
1055LX Amsterdam · Erasmusparkbuurt-Oost · wijk Landlust · Amsterdam
Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 69 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Dutch Real Estate Company B.V. (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 253 apartments in Amsterdam met 48–89 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 26e percentiel (-12.2% t.o.v. mediaan van € 8.250/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Admiraal De Ruijterweg
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Admiraal De Ruijterweg 243 | 165 | B | € 1.150.000 | € 6.970 |
| Admiraal De Ruijterweg 301 | 70 | D | € 600.000 | € 8.571 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 1.825 |
|---|---|
| Dichtheid | 21981 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 550.000 deze listing -9% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 60% |
| Afstand basisschool | 0.5 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 0.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363EE05
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Kindcentrum de Vindplaats — 0.31 km · 22 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | 't Zonnehoekje — 0.16 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.27 km · 17 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | BENU Apotheek Landlust — 0.21 km · 9 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Sanitas — 0.97 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Reade (JBI) — 1.25 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | De Vlugtlaan — 1.21 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Noor Alsham — 0.07 km · 47 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.387 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 108.696 per jaar |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 69 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.725 per jaar (~€ 144/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.531 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1518 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~621 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 621 per jaar en 621 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1922 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Bovenwoning (appartement) |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | HR (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 221 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Woestduinstraat 77 Westlandgrachtbuurt | 65 | C | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -5.000 | |
| Marnixstraat 323 Marnixbuurt-Midden | 63 | C | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | € -5.000 | |
| Kinderdijkstraat 28 Scheldebuurt-Oost | 60 | E | € 500.000 |
+€ 7.800
2 stap(pen)
|
€ 507.800 | +€ 7.800 | |
| Celebesstraat 58 Timorpleinbuurt-Zuid | 61 | B | € 485.000 | +€ 0 | € 485.000 | € -15.000 | |
| Schierstins 56 Gelderlandpleinbuurt | 67 | D | € 475.000 |
+€ 4.690
1 stap(pen)
|
€ 479.690 | € -20.310 | |
| Kramatweg 9 Makassarpleinbuurt | 65 | D | € 475.000 |
+€ 4.550
1 stap(pen)
|
€ 479.550 | € -20.450 | |
| President Kennedylaan 122 Rijnbuurt-Oost | 65 | C | € 479.000 | +€ 0 | € 479.000 | € -21.000 | |
| Hertspieghelweg 70 Bosleeuw | 64 | C | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € -25.000 | |
| Overtoom 414 Cremerbuurt-West | 63 | C | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 25.000 | |
| Curaçaostraat 124 Postjeskade e.o. | 69 | B | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 25.000 | |
| Meerhuizenstraat 11 IJselbuurt-Oost | 69 | A | € 530.000 | +€ 0 | € 530.000 | +€ 30.000 | |
| Egidiusstraat 63 Erasmusparkbuurt-West | 70 | A | € 535.000 | +€ 0 | € 535.000 | +€ 35.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Egidiusstraat 63 Erasmusparkbuurt-West | 70 | 3 | A | € 535.000 | € 7.643 |
| Laurierstraat 55 Elandsgrachtbuurt | 69 | 3 | B | € 550.000 | € 7.971 |
| Woestduinstraat 77 Westlandgrachtbuurt | 65 | 3 | C | € 495.000 | € 7.615 |
| President Kennedylaan 122 Rijnbuurt-Oost | 65 | 3 | C | € 479.000 | € 7.369 |
| Nieuwe Hoogstraat 33 Zuiderkerkbuurt | 68 | 3 | B | € 560.000 | € 8.235 |
| Kramatweg 9 Makassarpleinbuurt | 65 | 3 | D | € 475.000 | € 7.308 |
| Ladogameerhof 189 De Aker-West | 72 | 3 | A | € 450.000 | € 6.250 |
| Boeckenburg 45 Buitenveldert-Zuid-Midden | 66 | 3 | F | € 450.000 | € 6.818 |
| Baarsjesweg 270 Paramariboplein e.o. | 73 | 3 | C | € 549.000 | € 7.521 |
| Eerste Atjehstraat 105 Timorpleinbuurt-Zuid | 65 | 3 | B | € 550.000 | € 8.462 |