house · resale
Noorderplaat 6
3453SZ De Meern · Veldhuizen · wijk Wijk 10 Vleuten-De Meern · Utrecht
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 103 m² |
| Perceel | 146 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Beumer De Meern (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 69 houses in Utrecht met 72–133 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 10e percentiel (-15.6% t.o.v. mediaan van € 5.693/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Utrecht
| Inwoners | 9.225 |
|---|---|
| Dichtheid | 5591 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.6 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 548.000 deze listing -10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 25% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.8 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU03441024
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | P.C. Basisschool De Krullevaar — 0.28 km · 11 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | (naamloos) — 0.34 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | PLUS — 0.45 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | FLeiR Apotheek Veldhuizen — 0.5 km |
| Huisartsenpraktijk | Julius Gezondheidscentrum Veldhuizen — 0.51 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Sint Antonius Ziekenhuis Utrecht — 3.92 km |
| OV-station | Pont — 1.88 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Balije Park Restaurant — 0.58 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.363 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 105.435 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 103 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.648 per jaar (~€ 137/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.500 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1339 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~412 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2000 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Lessenaardak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2004, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 383 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 13, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Utrecht
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wickenburglaan 36 Nieuw Hoograven-Noord | 112 | F | € 459.000 |
+€ 41.440
5 stap(pen)
|
€ 500.440 | +€ 5.440 | |
| Zonzijde 33 De Meern-Noord | 89 | B | € 495.000 |
+€ 9.790
1 stap(pen)
|
€ 504.790 | +€ 9.790 | |
| Koekoekstraat 41 Vogelenbuurt | 98 | D | € 450.000 |
+€ 26.460
3 stap(pen)
|
€ 476.460 | € -18.540 | |
| Anna Blamanstraat 14 Het Zand-West | 90 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Westfalen 60 Lunetten-Zuid | 86 | A | € 525.000 | +€ 0 | € 525.000 | +€ 30.000 | |
| Hofnarlaan 13 Nieuw Hoograven-Zuid | 79 | C | € 445.000 |
+€ 15.800
2 stap(pen)
|
€ 460.800 | € -34.200 | |
| Pippelingstraat 26 Ondiep | 81 | B | € 525.000 |
+€ 8.910
1 stap(pen)
|
€ 533.910 | +€ 38.910 | |
| Mandenmakerslaan 128 De Meern-Zuid | 126 | B | € 525.000 |
+€ 13.860
1 stap(pen)
|
€ 538.860 | +€ 43.860 | |
| Gulden Hoeve 21 Vleuten | 105 | A | € 539.000 | +€ 0 | € 539.000 | +€ 44.000 | |
| Mijdrechtstraat 55 Rivierenwijk | 109 | C | € 525.000 |
+€ 21.800
2 stap(pen)
|
€ 546.800 | +€ 51.800 | |
| Paardensprongstraat 11 Schaakbuurt en omgeving | 110 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 55.000 | |
| Mierikswortelstraat 60 Parkwijk-Zuid | 94 | A | € 550.000 | +€ 0 | € 550.000 | +€ 55.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Gulden Hoeve 21 Vleuten | 105 | 4 | A | € 539.000 | € 5.133 |
| Paardensprongstraat 11 Schaakbuurt en omgeving | 110 | 4 | A | € 550.000 | € 5.000 |
| Mierikswortelstraat 60 Parkwijk-Zuid | 94 | 4 | A | € 550.000 | € 5.851 |
| Mijdrechtstraat 55 Rivierenwijk | 109 | 5 | C | € 525.000 | € 4.817 |
| Koekoekstraat 41 Vogelenbuurt | 98 | 3 | D | € 450.000 | € 4.592 |
| Anna Blamanstraat 14 Het Zand-West | 90 | 4 | A | € 525.000 | € 5.833 |
| Pijlstraat 13 Nijenoord, Hoogstraat en omgeving | 101 | 5 | A | € 575.000 | € 5.693 |
| Bolstraat 93 Oudwijk | 97 | 4 | D | € 615.000 | € 6.340 |
| Wickenburglaan 36 Nieuw Hoograven-Noord | 112 | 5 | F | € 459.000 | € 4.098 |
| Gansstraat 96 Watervogelbuurt | 100 | 5 | B | € 585.000 | € 5.850 |
| C. van Maasdijkstraat 12 Prins Bernhardplein en omgeving | 100 | 5 | F | € 589.000 | € 5.890 |
| Goedestraat 67 Wittevrouwen | 97 | 4 | E | € 629.000 | € 6.485 |