house · resale
Springendallaan 22
1333WL Almere · Landgoederenbuurt Noord · wijk Landgoederenbuurt · Almere
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 108 m² |
| Perceel | 132 m² |
| Kamers | 5 (3 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Hoekstra en Van Eck Makelaars Almere (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 69 houses in Almere met 75–140 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 56e percentiel (+2.6% t.o.v. mediaan van € 4.062/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Almere
| Inwoners | 1.420 |
|---|---|
| Dichtheid | 7554 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.4 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 372.000 deze listing +21% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 24% |
| Afstand basisschool | 0.3 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.2 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.3 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU00344601
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Bommelstein — 0.19 km · 15 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Dirk — 0.6 km · 8 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | (naamloos) — 0.55 km |
| Huisartsenpraktijk | Medi-Mere — 0.55 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Flevoziekenhuis — 3.87 km |
| OV-station | Almere Buiten — 0.79 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Poké Taste — 0.73 km · 14 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 95.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 108 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.728 per jaar (~€ 144/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.292 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1404 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~432 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1992 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning (kwadrant woning) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 384 m³ |
| Tuin | Voortuin en zijtuin |
| Indeling | 5 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Almere
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Peggy Ashcroftstraat 37 Filmwijk Bouwrai Zuid | 114 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Isadora Duncanweg 25 Danswijk Zuidoost | 119 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| A. Roland Holststraat 32 Literatuurwijk Noordwest | 118 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Valeriaanstraat 29 Kruidenwijk Midden-west | 120 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Julistraat 99 Seizoenenbuurt West | 124 | A | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Hofstedestraat 33 Landgoederenbuurt Noord | 117 | A | € 445.000 | +€ 0 | € 445.000 | € -5.000 | |
| Sambastraat 47 Danswijk Noordoost | 100 | A | € 439.500 | +€ 0 | € 439.500 | € -10.500 | |
| Meindert Hobbemastraat 36 Tussen de Vaarten N.- West | 118 | B | € 450.000 |
+€ 12.980
1 stap(pen)
|
€ 462.980 | +€ 12.980 | |
| Gipskruidweg 8 Kruidenwijk Noord- midden | 125 | B | € 450.000 |
+€ 13.750
1 stap(pen)
|
€ 463.750 | +€ 13.750 | |
| Coendersborgstraat 22 Landgoederenbuurt Noord | 108 | A | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | +€ 15.000 | |
| Venloweg 60 Stedenwijk Zuid | 112 | A+ | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -15.000 | |
| Saliestraat 27 Kruidenwijk Midden-west | 101 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -15.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| J.A. Brinkmanstraat 103 Bouwmeesterbuurt Noord | 109 | 5 | A | € 425.000 | € 3.899 |
| Adriaan van Ostadestraat 41 Tussen de Vaarten N.- West | 106 | 5 | A | € 425.000 | € 4.009 |
| Geerten Gossaertpad 9 Literatuurwijk Noordwest | 110 | 5 | A | € 475.000 | € 4.318 |
| Fagotstraat 31 Muziekwijk N.-Midden | 110 | 5 | B | € 485.000 | € 4.409 |
| Quickstepstraat 67 Danswijk Noordoost | 103 | 5 | A | € 475.000 | € 4.612 |
| Peggy Ashcroftstraat 37 Filmwijk Bouwrai Zuid | 114 | 5 | A | € 450.000 | € 3.947 |
| Sambastraat 47 Danswijk Noordoost | 100 | 5 | A | € 439.500 | € 4.395 |
| Oltman Thomsenstraat 57 Verzetswijk West | 103 | 5 | A | € 390.000 | € 3.786 |
| Hofstedestraat 33 Landgoederenbuurt Noord | 117 | 5 | A | € 445.000 | € 3.803 |
| Wijtingstraat 8 Waterwijk Noord | 100 | 5 | B | € 415.000 | € 4.150 |
| Zeistpad 42 Stedenwijk Midden-west | 114 | 5 | A | € 375.000 | € 3.289 |
| Coendersborgstraat 22 Landgoederenbuurt Noord | 108 | 4 | A | € 465.000 | € 4.306 |