Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 166 m² |
| Perceel | 62 m² |
| Kamers | 5 (4 slaap) |
| Energielabel | A+ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | VAN VULPEN ROOZENBURG MAKELAARS (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 27 houses in Hilversum met 116–215 m².
Iets boven mediaan. Deze woning zit in het 55e percentiel (+4.4% t.o.v. mediaan van € 5.336/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Hilversum
| Inwoners | 4.265 |
|---|---|
| Dichtheid | 9151 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.1 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 401.000 deze listing +131% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 47% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.5 km |
| Afstand huisarts | 1.0 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.4 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU04020603
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | International Primary School Hilversum — 0.34 km · 29 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Kinderdagverblijf | Geuzengrut — 0.42 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Supermarkt | Lidl — 0.18 km · 15 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Rensing — 0.65 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Siemerink & van der Spek — 0.86 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Tergooi MC — 1.53 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Hilversum — 0.42 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Van Die Vegans — 0.32 km · 40 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 4.416 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 196.739 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 20.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+ en 166 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.324 per jaar (~€ 194/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 4.610 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1826 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~498 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, tussenwoning |
| Dak | Zadeldak |
| Isolatie | Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas HRE36 ( combiketel uit 2024, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A1 |
| Inhoud | 567 m³ |
| Tuin | Achtertuin en zonneterras |
| Indeling | 5 kamers (4 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Hilversum
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Veerstraat 54 Centrum | 174 | B | € 899.000 |
+€ 33.060
2 stap(pen)
|
€ 932.060 | +€ 7.060 | |
| Jonkerweg 21 Boomberg | 127 | D | € 795.000 |
+€ 44.450
4 stap(pen)
|
€ 839.450 | € -85.550 | |
| Gijsbrecht van Amstelstraat 324 Schrijverskwartier | 171 | C | € 1.050.000 |
+€ 47.880
3 stap(pen)
|
€ 1.097.880 | +€ 172.880 | |
| Diependaalselaan 281 Zeeheldenkwartier | 145 | D | € 700.000 |
+€ 50.750
4 stap(pen)
|
€ 750.750 | € -174.250 | |
| Potgieterlaan 13 Schrijverskwartier | 187 | C | € 1.050.000 |
+€ 52.360
3 stap(pen)
|
€ 1.102.360 | +€ 177.360 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Veerstraat 54 Centrum | 174 | 6 | B | € 899.000 | € 5.167 |
| Gijsbrecht van Amstelstraat 324 Schrijverskwartier | 171 | 6 | C | € 1.050.000 | € 6.140 |
| Potgieterlaan 13 Schrijverskwartier | 187 | 5 | C | € 1.050.000 | € 5.615 |
| Loosdrechtseweg 80 Het Rode Dorp | 173 | 6 | D | € 1.100.000 | € 6.358 |
| Diependaalselaan 281 Zeeheldenkwartier | 145 | 5 | D | € 700.000 | € 4.828 |
| Koningsstraat 10 Schilderskwartier | 152 | 6 | D | € 675.000 | € 4.441 |
| Hazelaarlaan 42 Bloemenkwartier Zuid | 139 | 5 | F | € 1.250.000 | € 8.993 |
| Kamerlingh Onnesweg 122 Liebergen | 128 | 5 | C | € 695.000 | € 5.430 |
| Jonkerweg 21 Boomberg | 127 | 4 | D | € 795.000 | € 6.260 |
| Gomarushof 64 Kerkelanden | 135 | 5 | B | € 545.000 | € 4.037 |
| Varenmeent 30 Hilversumse Meent | 125 | 5 | B | € 645.000 | € 5.160 |
| Neptunusstraat 50 Astronomische Buurt | 128 | 5 | G | € 525.000 | € 4.102 |