Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 89 m² |
| Perceel | 189 m² |
| Kamers | 4 (3 slaap) |
| Energielabel | C |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Marcel van Dam Makelaardij o.g. (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 21 houses in Emmen met 62–115 m².
Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 33e percentiel (-11.7% t.o.v. mediaan van € 2.737/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — Emmen
| Inwoners | 7.725 |
|---|---|
| Dichtheid | 3201 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 196.000 deze listing +10% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 53% |
| Afstand basisschool | 0.7 km |
| Afstand supermarkt | 0.9 km |
| Afstand huisarts | 1.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.7 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU01144300
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Openbare Basisschool Angelslo — 0.15 km · 14 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Jumbo — 0.56 km · 7 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Benu — 0.42 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Huisartsenpraktijk Van Overbeek en Ben-Zvi — 0.44 km |
| Ziekenhuis | Scheper Ziekenhuis — 1.35 km |
| OV-station | Emmen — 2.4 km · 2 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Maide Emmen — 0.59 km |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 1.026 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 46.739 per jaar |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel C en 89 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 2.225 per jaar (~€ 185/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 1.211 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1958 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~801 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 801 per jaar en 801 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1967 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Eengezinswoning, hoekwoning |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en muurisolatie |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Bosch (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | C |
| Inhoud | 311 m³ |
| Tuin | Achtertuin en voortuin |
| Indeling | 4 kamers (3 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Emmen
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label C te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dingspellaan 19 Angelslo | 94 | E | € 199.000 |
+€ 12.220
2 stap(pen)
|
€ 211.220 | € -3.780 | |
| Thedingecamp 33 Angelslo | 89 | E | € 189.500 |
+€ 11.570
2 stap(pen)
|
€ 201.070 | € -13.930 | |
| Posthoorn 25 Barger-Compascuum-Centrum | 98 | D | € 225.000 |
+€ 6.860
1 stap(pen)
|
€ 231.860 | +€ 16.860 | |
| Zuidlaarderbrink 298 Bargeres | 108 | C | € 239.500 | +€ 0 | € 239.500 | +€ 24.500 | |
| Hesselterbrink 255 Bargeres | 95 | B | € 250.000 | +€ 0 | € 250.000 | +€ 35.000 | |
| Meerwijk NZ 8 Zwartemeer-Centrum | 105 | D | € 249.000 |
+€ 7.350
1 stap(pen)
|
€ 256.350 | +€ 41.350 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Thedingecamp 33 Angelslo | 89 | 5 | E | € 189.500 | € 2.129 |
| Dingspellaan 19 Angelslo | 94 | 5 | E | € 199.000 | € 2.117 |
| Posthoorn 25 Barger-Compascuum-Centrum | 98 | 5 | D | € 225.000 | € 2.296 |
| Hesselterbrink 255 Bargeres | 95 | 3 | B | € 250.000 | € 2.632 |
| J. Abelnstraat 93 Emmer-Compascuum-Centrum | 95 | 4 | A | € 275.000 | € 2.895 |
| Balingerbrink 162 Bargeres | 95 | 5 | A | € 260.000 | € 2.737 |
| Houtduif 2 Rietlanden | 80 | 4 | A | € 275.000 | € 3.438 |
| Meerwijk NZ 8 Zwartemeer-Centrum | 105 | 4 | D | € 249.000 | € 2.371 |
| Rietmees 65 Rietlanden | 85 | 4 | B | € 300.000 | € 3.529 |
| Heidewal 48 Erica-Centrum | 100 | 4 | C | € 289.000 | € 2.890 |
| Van Eklaan 5 Nieuw-Schoonebeek | 98 | 5 | C | € 289.500 | € 2.954 |
| Zuidlaarderbrink 298 Bargeres | 108 | 5 | C | € 239.500 | € 2.218 |