databuurt cijfers per buurt
10044 listings 335 gemeenten snapshot

house · resale

Rotsheide 4

3069LG Rotterdam · Ommoord · wijk Prins Alexander · Rotterdam

€ 450.000
€ 3.913 / m²
115 5kamers A
Foto 1 van Rotsheide 4 Foto 2 van Rotsheide 4 Foto 3 van Rotsheide 4 Foto 4 van Rotsheide 4 Foto 5 van Rotsheide 4 Foto 6 van Rotsheide 4 Foto 7 van Rotsheide 4 Foto 8 van Rotsheide 4 Foto 9 van Rotsheide 4 Foto 10 van Rotsheide 4 Foto 11 van Rotsheide 4 Foto 12 van Rotsheide 4

Kenmerken

Typehouse (resale)
Woonopp.115 m²
Perceel154 m²
Kamers5 (4 slaap)

Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen

€/m² van deze woning vergeleken met 74 houses in Rotterdam met 80–149 m².

Iets onder mediaan. Deze woning zit in het 29e percentiel (-10.0% t.o.v. mediaan van € 4.346/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →

Buurt in cijfers — Rotterdam

Inwoners26.105
Dichtheid6002 per km²
Gem. huishoudensgrootte1.9
Gemiddelde WOZ (buurt) € 314.000 deze listing +43% t.o.v. gem. WOZ
% huurwoning in buurt61%
Afstand basisschool0.6 km
Afstand supermarkt0.8 km
Afstand huisarts0.9 km
Afstand kinderdagverblijf0.5 km

Bron: CBS Open Data · Kerncijfers Wijken en Buurten 2025 · Buurtcode BU05991463 · Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?

Voorzieningen in de buurt

Basis-/middelbare school SBO de Kring — 0.35 km · 11 totaal binnen zoekradius
Kinderdagverblijf Aja Kabaja — 0.06 km
Supermarkt Dirk — 0.21 km · 9 totaal binnen zoekradius
Apotheek Benu — 0.11 km · 4 totaal binnen zoekradius
Ziekenhuis IJsselland Ziekenhuis — 2.66 km · 3 totaal binnen zoekradius
OV-station Romeynshof — 0.23 km · 12 totaal binnen zoekradius
Restaurant Brasserie LEF — 0.5 km · 10 totaal binnen zoekradius

Hypotheek-indicatie

Maandlasten~€ 2.148 / maand
Benodigd bruto-inkomen~€ 95.652 per jaar
Groen-label-aftrek +€ 10.000 extra leenruimte
vanwege energielabel A
NHG-eligibel Ja (onder NHG-grens € 450.000)

Reken voor mijn inkomen

Energierekening & CO2 (schatting)

Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 115 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.

Geschatte energiekosten ~€ 1.840 per jaar (~€ 153/maand)
Geschatte totaalkosten/maand ~€ 2.301 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering)
CO2-uitstoot ~1495 kg per jaar
Gas-verbruik (geschat) ~460 m³ per jaar

Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)

Bouwjaar1979
BouwBestaande bouw
Soort objectEengezinswoning, tussenwoning
DakZadeldak bedekt met pannen
IsolatieDakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Warm waterCv-ketel
CV-ketelHR Solide VHR NL 24-28/3 C (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Energielabel (officieel)A
Inhoud401 m³
TuinAchtertuin en voortuin
Indeling5 kamers (4 slaapkamers)
Op funda sindsMei 13, 2026

Verbouwings-equivalente woningen in Rotterdam

Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om op label A te komen. Alleen woningen waar de totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.

Hoe we dit berekenen

AdresLabel Vraagprijs+ verbouwing EffectiefΔ t.o.v. dit
Gong 33 Zevenkamp 115 A € 450.000 +€ 0 € 450.000 € 0
Jagersmeer 56 Zevenkamp 123 A € 450.000 +€ 0 € 450.000 € 0
Schalmei 74 Zevenkamp 122 A € 450.000 +€ 0 € 450.000 € 0
Botreep 88 Hoogvliet Zuid 113 A € 449.500 +€ 0 € 449.500 € -500
Vederdistel 17 Ommoord 120 B € 425.000 +€ 13.200
1 stap(pen)
  • B→A: € 13.200 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 438.200 € -11.800
Marijkeplein 11 Rozenburg 110 C € 450.000 +€ 17.050
2 stap(pen)
  • C→B: € 4.950 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 12.100 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 467.050 +€ 17.050
Rietkerkweg 69 Prinsenland 98 C € 450.000 +€ 19.600
2 stap(pen)
  • C→B: € 8.820 (+ HR++ glas)
  • B→A: € 10.780 (+ HR+++ glas, ventilatie)
€ 469.600 +€ 19.600
Specht 25 Hoogvliet Zuid 134 A € 472.500 +€ 0 € 472.500 +€ 22.500
Dordtsestraatweg 740 Vreewijk 114 A € 425.000 +€ 0 € 425.000 € -25.000
Marseillehof 1 Oosterflank 104 A € 425.000 +€ 0 € 425.000 € -25.000
Parallelweg 115 Afrikaanderwijk 114 A € 475.000 +€ 0 € 475.000 +€ 25.000
Basrastraat 12 Oosterflank 117 A € 475.000 +€ 0 € 475.000 +€ 25.000

Alle vergelijkbare woningen (12)

Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.

AdresKamersLabelVraagprijs€/m²
Gong 33 Zevenkamp 115 5 A € 450.000 € 3.913
Botreep 88 Hoogvliet Zuid 113 5 A € 449.500 € 3.978
Dordtsestraatweg 740 Vreewijk 114 5 A € 425.000 € 3.728
Van der Kloot Meyburgstraat 9 Het Lage Land 112 5 B € 465.000 € 4.152
Suezpad 29 Oosterflank 118 5 B € 475.000 € 4.025
Jagersmeer 56 Zevenkamp 123 5 A € 450.000 € 3.659
Passiebloem 14 Ommoord 119 5 C € 395.000 € 3.319
Oldegaarde 498 Pendrecht 125 5 A+ € 487.500 € 3.900
Marseillehof 1 Oosterflank 104 5 A € 425.000 € 4.087
Christoffelkruid 61 Ommoord 125 5 B € 498.000 € 3.984
Bastaardklaver 8 Ommoord 125 5 B € 499.000 € 3.992
Parallelweg 115 Afrikaanderwijk 114 6 A € 475.000 € 4.167