Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 89 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | B |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van de Steege Makelaarsgroep Amsterdam-West (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 254 apartments in Amsterdam met 62–115 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 14e percentiel (-32.2% t.o.v. mediaan van € 7.877/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Oeverpad
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Oeverpad 273 | 110 | A | € 450.000 | € 4.091 |
| Oeverpad 414 | 96 | A | € 495.000 | € 5.156 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.175 |
|---|---|
| Dichtheid | 15273 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 459.000 deze listing +3% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 53% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363FK02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Alphons Laudy school — 0.09 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn XL — 0.66 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Lloyd — 0.61 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Dr. J. van Keimpema & Mok — 0.65 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antoni van Leeuwenhoek — 2.02 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Postjesweg — 1.82 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kebaphan — 0.44 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.268 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 102.174 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 5.000 extra leenruimte vanwege energielabel B |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel B en 89 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.780 per jaar (~€ 148/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.416 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1513 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~534 m³ per jaar |
| Bij upgrade naar label A | bespaar je ~€ 356 per jaar en 356 kg CO2. Bekijk verbouwkosten → |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1998 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | B |
| Inhoud | 264 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label B te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pieter Oosterhuisstraat 77 Havenkwartier IJburg | 85 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | € 0 | |
| Loenermark 68 Loenermark | 96 | D | € 475.000 |
+€ 7.680
2 stap(pen)
|
€ 482.680 | +€ 7.680 | |
| Loenermark 512 Loenermark | 97 | C | € 475.000 |
+€ 8.730
1 stap(pen)
|
€ 483.730 | +€ 8.730 | |
| Tuigerstraat 40 Terrasdorp | 77 | B | € 465.000 | +€ 0 | € 465.000 | € -10.000 | |
| Henegouwenstraat 60 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 92 | A | € 490.000 | +€ 0 | € 490.000 | +€ 15.000 | |
| De Boelelaan 305 Gelderlandpleinbuurt | 85 | C | € 450.000 |
+€ 7.650
1 stap(pen)
|
€ 457.650 | € -17.350 | |
| Oeverpad 414 Meer en Oever | 96 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 20.000 | |
| Postjesweg 395 Overtoomse Veld-Zuid | 81 | B | € 499.000 | +€ 0 | € 499.000 | +€ 24.000 | |
| Johan van der Keukenstraat 16 Joris Ivenspleinbuurt | 86 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € -25.000 | |
| Amerbos 356 Buikslotermeer-Noord | 85 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -40.000 | |
| Beverenstraat 61 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 94 | A | € 515.000 | +€ 0 | € 515.000 | +€ 40.000 | |
| Achterherengracht 17 Herensingelkwartier | 78 | C | € 425.000 |
+€ 7.020
1 stap(pen)
|
€ 432.020 | € -42.980 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Henegouwenstraat 60 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 92 | 3 | A | € 490.000 | € 5.326 |
| Johan van der Keukenstraat 16 Joris Ivenspleinbuurt | 86 | 3 | A+ | € 450.000 | € 5.233 |
| Pieter Oosterhuisstraat 77 Havenkwartier IJburg | 85 | 3 | A | € 475.000 | € 5.588 |
| De Boelelaan 305 Gelderlandpleinbuurt | 85 | 3 | C | € 450.000 | € 5.294 |
| Jacques Veltmanstraat 165 Jacques Veltmanbuurt | 86 | 3 | A | € 535.000 | € 6.221 |
| Chet Bakerstraat 183 Park Haagseweg | 92 | 3 | A | € 535.000 | € 5.815 |
| Loenermark 68 Loenermark | 96 | 3 | D | € 475.000 | € 4.948 |
| Oeverpad 414 Meer en Oever | 96 | 3 | A | € 495.000 | € 5.156 |
| Erich Salomonstraat 6 Joris Ivenspleinbuurt | 95 | 3 | A+ | € 525.000 | € 5.526 |
| Eva Besnyöstraat 527 Theo van Goghparkbuurt | 94 | 3 | A++ | € 550.000 | € 5.851 |
| Bertrand Russellstraat 88 Julianapark | 86 | 3 | A | € 565.000 | € 6.570 |
| Willem Baerdesenstraat 12 Bakemabuurt | 82 | 3 | B | € 400.000 | € 4.878 |