Kenmerken
| Type | apartment (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 110 m² |
| Kamers | 3 (2 slaap) |
| Energielabel | A |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Van de Steege Makelaarsgroep Amsterdam-West (NVM) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 223 apartments in Amsterdam met 77–143 m².
Onder de markt. Deze woning zit in het 1e percentiel (-48.1% t.o.v. mediaan van € 7.877/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Andere woningen in Oeverpad
Sterkste vergelijking — zelfde straat en postcode.
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|
| Oeverpad 369 | 89 | B | € 475.000 | € 5.337 |
| Oeverpad 414 | 96 | A | € 495.000 | € 5.156 |
Buurt in cijfers — Amsterdam
| Inwoners | 3.175 |
|---|---|
| Dichtheid | 15273 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 1.9 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 459.000 deze listing -2% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 53% |
| Afstand basisschool | 1.0 km |
| Afstand supermarkt | 0.8 km |
| Afstand huisarts | 0.6 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.5 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU0363FK02
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Alphons Laudy school — 0.09 km · 16 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn XL — 0.66 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Lloyd — 0.61 km · 5 totaal binnen zoekradius |
| Huisartsenpraktijk | Dr. J. van Keimpema & Mok — 0.65 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Ziekenhuis | Antoni van Leeuwenhoek — 2.02 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | Postjesweg — 1.82 km · 10 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Kebaphan — 0.44 km · 11 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 2.148 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 95.652 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 10.000 extra leenruimte vanwege energielabel A |
| NHG-eligibel | Ja (onder NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A en 110 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.760 per jaar (~€ 147/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 2.295 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1430 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~440 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 1998 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Galerijflat (appartement) |
| Dak | Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking |
| Isolatie | Dubbel glas |
| Verwarming | Cv-ketel |
| Warm water | Cv-ketel |
| CV-ketel | Intergas (gas gestookt uit 2012, eigendom) |
| Energielabel (officieel) | A |
| Inhoud | 328 m³ |
| Indeling | 3 kamers (2 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 12, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Amsterdam
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johan van der Keukenstraat 16 Joris Ivenspleinbuurt | 86 | A+ | € 450.000 | +€ 0 | € 450.000 | € 0 | |
| Amerbos 356 Buikslotermeer-Noord | 85 | A | € 435.000 | +€ 0 | € 435.000 | € -15.000 | |
| De Boelelaan 305 Gelderlandpleinbuurt | 85 | C | € 450.000 |
+€ 17.000
2 stap(pen)
|
€ 467.000 | +€ 17.000 | |
| Pieter Oosterhuisstraat 77 Havenkwartier IJburg | 85 | A | € 475.000 | +€ 0 | € 475.000 | +€ 25.000 | |
| Oeverpad 369 Meer en Oever | 89 | B | € 475.000 |
+€ 9.790
1 stap(pen)
|
€ 484.790 | +€ 34.790 | |
| Henegouwenstraat 60 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 92 | A | € 490.000 | +€ 0 | € 490.000 | +€ 40.000 | |
| Achtersteven 24 Banne-Noordwest | 89 | B | € 400.000 |
+€ 9.790
1 stap(pen)
|
€ 409.790 | € -40.210 | |
| Willem Baerdesenstraat 12 Bakemabuurt | 82 | B | € 400.000 |
+€ 9.020
1 stap(pen)
|
€ 409.020 | € -40.980 | |
| Loenermark 68 Loenermark | 96 | D | € 475.000 |
+€ 18.240
3 stap(pen)
|
€ 493.240 | +€ 43.240 | |
| Loenermark 512 Loenermark | 97 | C | € 475.000 |
+€ 19.400
2 stap(pen)
|
€ 494.400 | +€ 44.400 | |
| Van Suchtelen van de Haarestraat 22 Osdorpplein e.o. | 111 | A+ | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 45.000 | |
| Oeverpad 414 Meer en Oever | 96 | A | € 495.000 | +€ 0 | € 495.000 | +€ 45.000 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Van Suchtelen van de Haarestraat 22 Osdorpplein e.o. | 111 | 3 | A+ | € 495.000 | € 4.459 |
| Bijlmerdreef 1158 G-buurt-West | 108 | 3 | A+ | € 399.500 | € 3.699 |
| Loenermark 68 Loenermark | 96 | 3 | D | € 475.000 | € 4.948 |
| Oeverpad 414 Meer en Oever | 96 | 3 | A | € 495.000 | € 5.156 |
| Waterlandplein 18 Werengouw-Midden | 111 | 3 | A | € 575.000 | € 5.180 |
| Loenermark 512 Loenermark | 97 | 4 | C | € 475.000 | € 4.897 |
| Erich Salomonstraat 6 Joris Ivenspleinbuurt | 95 | 3 | A+ | € 525.000 | € 5.526 |
| Leuvenstraat 136 Nieuw-Sloten-Zuidoost | 101 | 4 | A | € 545.000 | € 5.396 |
| Henegouwenstraat 60 Nieuw-Sloten-Zuidwest | 92 | 3 | A | € 490.000 | € 5.326 |
| Jisperveldstraat 55 Werengouw-Noord | 101 | 4 | C | € 549.000 | € 5.436 |
| Eva Besnyöstraat 527 Theo van Goghparkbuurt | 94 | 3 | A++ | € 550.000 | € 5.851 |
| Chet Bakerstraat 183 Park Haagseweg | 92 | 3 | A | € 535.000 | € 5.815 |