house · resale
Thomas Mannsingel 57
2553DA Den Haag · Kraayenstein en Vroondaal · wijk Wijk 16 Kraayenstein en Vroondaal · Den Haag
Kenmerken
| Type | house (resale) |
|---|---|
| Woonopp. | 181 m² |
| Perceel | 264 m² |
| Kamers | 6 (5 slaap) |
| Energielabel | A+++ |
| Status | none |
| Op funda sinds | |
| Makelaar | Arnold Taal Makelaardij (VN) |
Prijsverloop
Nog maar één snapshot bekend.
Prijspositie t.o.v. vergelijkbare woningen
€/m² van deze woning vergeleken met 51 houses in Den Haag met 126–235 m².
Boven de markt. Deze woning zit in het 78e percentiel (+15.7% t.o.v. mediaan van € 5.087/m²). Bekijk peer-segment in zoeken →
Buurt in cijfers — 's-Gravenhage
| Inwoners | 10.485 |
|---|---|
| Dichtheid | 3472 per km² |
| Gem. huishoudensgrootte | 2.5 |
| Gemiddelde WOZ (buurt) | € 594.000 deze listing +79% t.o.v. gem. WOZ |
| % huurwoning in buurt | 31% |
| Afstand basisschool | 1.7 km |
| Afstand supermarkt | 1.0 km |
| Afstand huisarts | 2.1 km |
| Afstand kinderdagverblijf | 0.9 km |
Bron: CBS Open Data
· Kerncijfers Wijken en Buurten 2025
· Buurtcode BU05181697
· Waarom verschilt WOZ van vraagprijs?
Voorzieningen in de buurt
| Basis-/middelbare school | Yuverta vmbo — 0.39 km · 4 totaal binnen zoekradius |
|---|---|
| Supermarkt | Albert Heijn — 0.47 km · 4 totaal binnen zoekradius |
| Apotheek | Loosduinse apotheek — 1.45 km |
| Ziekenhuis | Parnassia — 1.29 km · 6 totaal binnen zoekradius |
| OV-station | (naamloos) — 2.46 km · 3 totaal binnen zoekradius |
| Restaurant | Palermo — 0.81 km · 2 totaal binnen zoekradius |
Hypotheek-indicatie
| Maandlasten | ~€ 5.084 / maand |
|---|---|
| Benodigd bruto-inkomen | ~€ 222.826 per jaar |
| Groen-label-aftrek | +€ 40.000 extra leenruimte vanwege energielabel A+++ |
| NHG-eligibel | Nee (boven NHG-grens € 450.000) |
Energierekening & CO2 (schatting)
Indicatie voor een gemiddeld huishouden op basis van energielabel A+++ en 181 m² woonoppervlak. Bron: Milieu Centraal + NIBUD vuistregels 2026.
| Geschatte energiekosten | ~€ 1.810 per jaar (~€ 151/maand) |
|---|---|
| Geschatte totaalkosten/maand | ~€ 5.235 (hypotheek + energie, exclusief OZB/onderhoud/verzekering) |
| CO2-uitstoot | ~1267 kg per jaar |
| Gas-verbruik (geschat) | ~181 m³ per jaar |
Detail-kenmerken (van Funda's volledige advertentie)
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Bouw | Bestaande bouw |
| Soort object | Herenhuis, halfvrijstaande woning |
| Dak | Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen |
| Isolatie | Dubbel glas en volledig geïsoleerd |
| Verwarming | Warmtepomp |
| Warm water | Elektrische boiler |
| Energielabel (officieel) | A3 |
| Inhoud | 720 m³ |
| Tuin | Achtertuin, voortuin en zijtuin |
| Indeling | 6 kamers (5 slaapkamers) |
| Op funda sinds | Mei 21, 2026 |
Verbouwings-equivalente woningen in Den Haag
Vergelijkbare woningen in dezelfde gemeente, met geschatte verbouwingskosten om
op label A+++ te komen. Alleen woningen waar de
totaalprijs (vraagprijs + verbouwing) binnen ±20% van deze woning ligt.
Schatting o.b.v. €/m² per labelstap (D→C, C→B, …). Per-component data
(al geïsoleerd, warmtepomp aanwezig, zonnepanelen) komt uit detail-pagina
scraping en trekt overbodige stappen eruit.
Hoe we dit berekenen
| Adres | m² | Label | Vraagprijs | + verbouwing | Effectief | Δ t.o.v. dit | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wingerd 115 Bosweide | 173 | A | € 979.000 |
+€ 51.900
3 stap(pen)
|
€ 1.030.900 | € -34.100 | |
| Wassenaarseweg 179 Uilennest | 194 | D | € 895.000 |
+€ 110.580
6 stap(pen)
|
€ 1.005.580 | € -59.420 | |
| Bilderdijkstraat 62 Zeeheldenkwartier | 187 | C | € 1.055.000 |
+€ 93.500
5 stap(pen)
|
€ 1.148.500 | +€ 83.500 | |
| Oostergosingel 17 Hoge Veld | 194 | A | € 900.000 |
+€ 58.200
3 stap(pen)
|
€ 958.200 | € -106.800 | |
| J.J. Slauerhoffplantsoen 9 Erasmus Veld | 204 | A | € 895.000 |
+€ 61.200
3 stap(pen)
|
€ 956.200 | € -108.800 | |
| Sportlaan 53 Vogelwijk | 155 | B | € 885.000 |
+€ 63.550
4 stap(pen)
|
€ 948.550 | € -116.450 | |
| Heliotrooplaan 77 Bohemen en Meer en Bos | 172 | A | € 875.000 |
+€ 51.600
3 stap(pen)
|
€ 926.600 | € -138.400 | |
| Patrijslaan 10 Vogelwijk | 209 | C | € 1.100.000 |
+€ 104.500
5 stap(pen)
|
€ 1.204.500 | +€ 139.500 | |
| Bekerstraat 12 De Velden | 197 | A | € 850.000 |
+€ 59.100
3 stap(pen)
|
€ 909.100 | € -155.900 | |
| Menno ter Braakstraat 34 Erasmus Veld | 177 | A | € 850.000 |
+€ 53.100
3 stap(pen)
|
€ 903.100 | € -161.900 | |
| Ernest Hemingwaypark 34 Kraayenstein en Vroondaal | 164 | A+ | € 865.000 |
+€ 36.080
2 stap(pen)
|
€ 901.080 | € -163.920 | |
| Roelofsstraat 46 Van Hoytemastraat e.o. | 177 | C | € 1.165.000 |
+€ 88.500
5 stap(pen)
|
€ 1.253.500 | +€ 188.500 |
Alle vergelijkbare woningen (12)
Zelfde gemeente, zelfde type, m² binnen ±30%, kamers ±1.
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilderdijkstraat 62 Zeeheldenkwartier | 187 | 6 | C | € 1.055.000 | € 5.642 |
| Roelofsstraat 46 Van Hoytemastraat e.o. | 177 | 6 | C | € 1.165.000 | € 6.582 |
| Adriana van Roonlaan 122 De Uithof | 185 | 6 | A | € 1.250.000 | € 6.757 |
| Wingerd 115 Bosweide | 173 | 7 | A | € 979.000 | € 5.659 |
| Ernest Hemingwaypark 34 Kraayenstein en Vroondaal | 164 | 6 | A+ | € 865.000 | € 5.274 |
| Bekerstraat 12 De Velden | 197 | 6 | A | € 850.000 | € 4.315 |
| Heliotrooplaan 77 Bohemen en Meer en Bos | 172 | 5 | A | € 875.000 | € 5.087 |
| Menno ter Braakstraat 34 Erasmus Veld | 177 | 5 | A | € 850.000 | € 4.802 |
| Strijpkade 5 Hoge Veld | 196 | 7 | D | € 1.200.000 | € 6.122 |
| Oostergosingel 17 Hoge Veld | 194 | 5 | A | € 900.000 | € 4.639 |
| Wassenaarseweg 179 Uilennest | 194 | 7 | D | € 895.000 | € 4.613 |
| Patrijslaan 10 Vogelwijk | 209 | 6 | C | € 1.100.000 | € 5.263 |